Chętni zagrają w Sword Coast Legends jeszcze przed premierą!

Informacja prasowa

Studio n-Space oraz Digital Extremes, wydawca "Sword Coast Legends" zapowiedzieli program wczesnego dostępu Head Start, który umożliwi zapoznanie się z nadchodzącą drużynową grą RPG w uniwersum "Forgotten Realms" jeszcze przed oficjalną premierą. Niecierpliwi fani "Sword Coast Legends" oraz "Dungeons & Dragons" rozpoczną przygodę z grą już 11. września. Oficjalna premiera odbędzie się natomiast 29. września.

sword coast legends

"W n-Space bardzo chcieliśmy zaoferować wcześniejszy dostęp do gry tym z klientów, którzy zdecydowali się na pre-order." – komentuje Dan Tudge, prezes n-Space i twórca "Sword Coast Legends". "Waśnie dlatego ogłaszamy teraz program Head Start "Sword Coast Legends"."

screen, sword coast legends

Head Start umożliwi wcześniejszy dostęp w ramach trzech sesji. Pierwsza z nich jest zaplanowana na weekend 11-13. września i będzie zarezerwowana dla członków Design Council, czyli dla grupy graczy, którzy przedpremierowo zamówili jedną z edycji kolekcjonerskich – Limited Edition Collector’s lub Campaign Collector. Kolejna tura odbędzie się w dniach 18-20. września i będzie otwarta dla wszystkich osób, które złożyły pre-order. Obie z sesji będą skoncentrowane na rozgrywce w trybach Dungeon Master, Campaign Creation i Dungeon Crawl.

Aby nie psuć późniejszej zabawy i nie zdradzać szczegółów fabularnych, pierwsze dwie sesje nie umożliwią gry w trybie Kampanii. Trzecia tura wcześniejszego dostępu do gry rozpocznie się 24. września i potrwa do samej premiery w dniu 29. września i ponownie umożliwi rozgrywkę w trybie Dungeon Master wszystkim korzystającym z zamówień przedpremierowych. W tym samym czasie członkowie Design Council będą już mogli grać w trybie Kampanii. Uprzywilejowany dostęp w ramach programu Head Start będzie możliwy na wszystkich platformach – PC, Mac oraz Linux. W każdej z sesji będą też uczestniczyli przedstawiciele n-Space, Digital Extremes i Wizards of the Coast.

Co ważne, dostęp do wcześniejszej rozgrywki nie będzie przyznawany automatycznie. Aby móc skorzystać z programu Head Start, należy zarejestrować zakup na swoim koncie w serwisie SwordCoast.com. Wiadomości ze instrukcjami dotyczącymi dostępu zostaną wysłane na adresy e-mail skojarzone z kontem już 11. września.

screen, sword coast legendsscreen, sword coast legends

Gra "Sword Coast Legends" jest obecnie dostępna w zamówieniach przedpremierowych na Steam i PlayStation Store w cenie $34,99. Poza standardową wersją, gracze mogą nabyć poszerzone wydania, które – poza darmowymi DLC – zawierają masę ciekawych dodatków, takich jak podręcznik, drukowaną na tkaninie mapę Wybrzeża Mieczy, oficjalną ścieżkę dźwiękową, liczne bonusy w grze, zestaw wyposażenia startowego czy dodatkowe zdolności Mistrza. Edycja Kolekcjonerska wyceniona na $239,99 zawiera dodatkowo imponującą figurkę potężnego demona Belaphossa. Wszystkie wersje są dostępne na www.swordcoast.com. Twórcy ujawnią wkrótce dodatkowe informacje dotyczące DLC: "Rage of Demons".

Aby dowiedzieć się więcej na temat "Sword Coast Legends", dołączyć do społeczności i zamówić grę w przedsprzedaży, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę gry: SwordCoast.com

screen, sword coast legendsscreen, sword coast legends

Komentarze

0
·
Nie no wczoraj na stremie już o tym mówili co do preorderu to dalej po cichu liczę, że uda mi się takowy wygrać.
0
·
E tam, kupię pewnie po premierze, bo te dodatki przedpremierowe jakoś do mnie nie przemówiły

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...