dziki_lad

„Sacred 2: Władca Smoków” – premiera

2 minuty czytania

Informacja prasowa

sacred 2, władca smoków

Cenega, wyłączny partner firmy Koch Media w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech z przyjemnością ogłasza, że już dziś odbędzie się polska premiera dodatku do niezwykle udanej gry cRPG Sacred 2: Fallen Angel pod tytułem Sacred 2: Władca Smoków oraz pakietu Sacred 2 Złota Edycja, który poza wspomnianym dodatkiem zawiera podstawową wersję gry Sacred 2. Obydwie gry zostaną wydane w polskiej kinowej wersji językowej.

Sacred 2: Fallen Angel to zrealizowana z rozmachem i wielką dbałością o szczegóły gra z gatunku Action-RPG. Gracz wcieli się w jedną z 6 wyjątkowych postaci i przeżyje ekscytujące przygody w trakcie dwóch zawiłych kampanii, których ścieżki wiodą w kierunku Światła i Cienia. Sacred 2 umożliwia rozgrywkę zarówno dla jednego gracza jak i wieloosobową w rozległym, pozbawionym ograniczeń świecie, pełnym nierozwiązanych zagadek, postaci o bogatej osobowości i hord śmiertelnie niebezpiecznych przeciwników. Możliwość indywidualnego rozwoju postaci pozwala na stworzenie prawdziwie wyjątkowych bohaterów. Ancaria jest światem, w którym nie istnieją podziały na poszczególne poziomy, które gracze mogą przemierzać bez przerw na wczytywanie kolejnych lokacji.

W Sacred 2: Władca Smoków obszar gry wzbogacono o dwie zupełnie nowe lokacje, które wypełniono nieznanymi wcześniej rodzajami przeciwników. Premierowe tereny, jakie mogą przemierzyć fani hack’n’slash, to krwawy las i kryształowa kraina – w pierwszym z nich na graczy czekają m.in. zombie, w drugim – lodowe szkielety. Nie brak również wymagających bossów, w tym demona Ashibai’a. W dodatku mamy również do czynienia z kolejną klasą postaci – Smoczym Magiem, którym możemy kierować zarówno w kampanii po stronie Dobra, jak i Zła. Przed nowym bohaterem stoi szereg misji pobocznych, dlatego też został on wyposażony w czary ofensywne, opcję przyzywania ziejącego ogniem smoka oraz przemiany w jaszczuroluda. Poza postacią Smoczego Maga autorzy wzbogacili też produkt o dodatki dla pozostałych grywalnych bohaterów, przygotowując dla nich niemal nieograniczony wybór nowych przedmiotów. Prócz tego dodatek wnosi szereg poprawek w kwestiach technicznych (skróceniu uległ m.in. czas przemieszczania się bohatera pomiędzy lokacjami), dzięki czemu druga odsłona Sacred stała się jeszcze bardziej efektowna i przyjazna użytkownikowi.

Komentarze

0
·
sacred2 wojna smokow to super gra polecam i spadam nq

michalek
0
·
Również polecam serdecznie dodatek. Może nie zmienia on diametralnie w żaden sposób rozgrywki, jednak miodność z grania nadal jest duża, a dzięki dodatkowi - jeszcze większa. Nowe tereny są zwyczajnie bajeczne, bardzo do gustu przypadł mi Krwawy Las. Ta krwistość krajobrazu, kolor drzew, rzek, jeziora - dla mnie bomba! Kryształowa kraina graficznie też jest niesamowita, ale mam do niej jeden zarzut - potwory na tym terenie wyglądają jak zdeformowane kolorystycznie (i czasami wyglądowo) potwory spotkane już wcześniej, jak np. dziki, niedźwiedzie czy wilki. No ale w sumie to mało istotny mankament.. Misje na tcyh obszarach są też troszkę ciekawsze niż w podstawce, więc cieszę się, że lekko to poprawiono (mam tu na myśli np. misję z zagadką z magiem w Lesie, czy słuchanie przesmutnej postaci w Kryształowej Krainie).

Smoczym Magiem nie grałam, więc nie wypowiem się na jego temat. Cieszy mnie jednak, że dodano jeszcze jeden slot na czar i broń. Również taka głupota, jak zakładka z osiągnięciami jest fajnym dodatkiem.

Generalnie polecam dodatek. Nowe krainy nie są zbyt duże, ale radują oczy i dają sporo przyjemności z grania.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...