Postacie

3 minuty czytania

Enivid Boska

Dotychczasowa dłoń, czyli pierwsza oficer warowni. Młoda paladynka w służbie Jaessa, ponadto kandydatka na władcę warowni Cyjanu. Może ci nieświadomie pomóc w zdobyciu głosu gildii złodziei. Znajdziesz ją w Salach Cechu.

Sir Becket

Narzeczony Elysii Srebrnoustej, kandydat na tron władcy warowni. Jest nieuczciwym człowiekiem, co możesz udowodnić odkrywając jego oszustwo, gdy zostaniesz już władcą Cyjanu. Zwykle przesiaduje w swojej posiadłości, w północnym Cyjanie.

Alias Czarnoręka

Lokalna zwiadowczyni, która może cię zaprowadzić do wielu ciekawych i interesujących miejsc. Przez większość gry należy jej po prostu unikać, gdyż możesz się „nie wyrobić” w zdobywaniu głosów. „Złapie” cię koło przejścia do południowej strony Cyjanu oraz przy wejściu do Sal Cechów. Zazwyczaj przesiaduje przy fontannie, w południowym Cyjanie.

Sera Czarnoręka

Szefowa cechu właścicieli ziemskich, ciocia Alias. Jeśli wykonasz dla niej pewne zadanie, trzykrotnie będzie mogła dla ciebie przełożyć głosowanie. Możesz kupić od niej dom, lecz pamiętaj, że robisz to na własną odpowiedzialność… Znajdziesz ją w Salach Cechu.

Elyssia Srebrnousta

Szefowa cechu szlachciców, narzeczona sir Becketa, podobno, gdy to on zasiądzie na tronie warowni (a ty się postarasz, aby do tego nie doszło), zostanie jego żoną. Możesz zniszczyć jej związek z konkurentem, za co ona… da ci swój głos w wyborze władcy warowni. Możesz ją znaleźć w posiadłości Srebrnoustych, w północnym Cyjanie.

Ferran Fairhard

Szef cechu wojskowego, lubi sobie popić w Gospodzie pod Puchatym Drzewem, w Południowym Cyjanie. Jeśli się postarasz, możesz zdobyć jego głos, w czym pomoże ci… kilka głębszych. Jeśli chcesz z nim pogawędzić, to znajdziesz go w Salach Cechu (w dzień) lub w w.w. gospodzie (w nocy).

Stan

Ork, szef cechu najemników. Jego głos możesz zdobyć wykonując jedno z trzech oferowanych przez niego zadań. Warto je wypełnić, ponieważ polegają na osłabieniu sił Zamaskowanego. Przesiaduje w Salach Cechu.

Yenna

Posiada uprzywilejowaną pozycję, która wynika z bycia jedynym czarodziejem w warowni. Jest szefową cechu magów, a także jego jedyną członkinią. To ona zabiła ciebie i twoich przyjaciół pod murami warowni, chociaż wbrew pozorom nie jest to postać wrogo do ciebie nastawiona. Znajdziesz ją w wieży czarodziejki, na północy Cyjanu.

Levio’Sa

Krasnoludzka szefowa cechu leśników, jest często nazywana „Wietrzną łowczynią”, gdyż opanowała sztukę skradania się tak dobrze, że porusza się niczym wiatr. Może ci zlecić zadanie przyniesienia skóry mantikory – jeśli damy jej ten przedmiot, otrzymamy głos jej cechu. Znajdziesz ją w Sklepie Kwatermistrza, w południowym Cyjanie.

„Lewołapka” Sebastian Fitch

Jest szefem cechu złodziei, znajdującego się w lombardzie, w południowym Cyjanie. Swój przydomek zawdzięcza złapaniu go na kradzieży sakiewki szlachcica, za co jej właściciel obciął mu prawą rękę. Jeśli chcesz zdobyć jego poparcie, będziesz musiał uwolnić jego kumpla z więzienia.

Thaddeus Squilt

Szef Kupców, za siedzibę obrał Metalowy Kufel, w południowej części miasta. Po naruszeniu pewnej kwestii (elekcji oczywiście), poprosi cię o zabicie Tyfusa Sigerlina. Jeśli się zgodzisz, będzie żądać od ciebie kolejnego mordu – następną ofiarą stanie się Gelani Jathorn, dawna szefowa cechu.

Gelani Jathorn

Dawna szefowa cechu kupców, aktualnie jeden z właścicieli Gospody pod puchatym drzewem. Mamy ją zabić dla Thaddeusa, lecz możemy też przekonać ją, aby przejęła władzę w swoim dawnym cechu. Przebywa w swojej gospodzie.

Dyschall LaVelisi

Przywódca kapłanów, wyznawca Farosa. Odda swój głos na ciebie , gdy opowiedzą się za tobą dwaj pozostali kapłani: Rafael Leonallomen, sługa Callahi oraz Lavos Gallian, kapłanka Śmiertelnej Pani. Jednak, gdy jesteś kapłanem, dostaniesz zadanie, polegające na wspomożeniu ubogich z południowego Cyjanu. Dynshall, Rafael i Lavos znajdują się w Świątyni Dziewięciu Bóstw, w północnej części miasta.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...