Lineage II: The Chaotic Chronicles

Darmowy weekend w klasycznym Lineage II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jeśli wciąż pamiętacie "Lineage II" z 2004 roku, to trafia się dobra okazja do tego, by powrócić do tego tytułu. Gra na serwerach w wersji "Klasycznej", a więc pozbawionych oficjalnych dodatków, przez ten weekend będzie całkowicie darmowa.

lineage 2

Od premiery gry upłynęło już sporo czasu, jednak grupka zapaleńców nadal zwiedza Gracię, Aden oraz Elmore. Wersja "Classic" tego tytułu została przygotowana z myślą o tych, którzy oficjalne rozszerzenia chcą – najogólniej rzecz ujmując – pominąć, dzięki czemu nadal będą mogli bawić się w podstawową wersję tego MMO. Ten weekend będą mogli zrobić to zupełnie za darmo, bowiem wystarczy udać się pod ten adres i stworzyć bezpłatne konto, dzięki czemu zdobędziemy klucz zapewniający zabawę do niedzieli włącznie.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Informacja prasowa

Firma Innova, wydawca gier MMORPG poinformowała o planowanym uruchomienia otwartej bety polskiej wersji Lindvior – najnowszego dodatku do kultowej gry MMORPG Lineage II, która dostępna jest dla wszystkich polskich graczy za darmo. Dokładna data uruchomienia ogólnodostępnego trybu beta zostanie podana w nadchodzących tygodniach.

lineage, screen

Lindvior to największa aktualizacja w całej bogatej historii gry Lineage II. Jej wprowadzenie wniesie powiew świeżości, przywracając jednocześnie kilka starych elementów, za którymi tęsknili weterani. Do gry powrócą 34 klasy postaci, dzięki czemu każdy będzie mógł jeszcze lepiej dopasować swojego bohatera do preferowanego stylu gry.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Informacja prasowa

Firma Innova, wydawca gier MMORPG z przyjemnością ogłasza, iż pracę nad polską wersją Lindvior, najnowszego dodatku do gry Lineage II, są już na zaawansowanym etapie. Dzięki temu gracze, którzy rozpoczęli swoją przygodę na niedawno uruchomionym dedykowanym serwerze Lilith już niedługo będą mogli cieszyć się nową zawartością w kultowej grze MMORPG.

lineage 2, lindvior

W ramach dodatku pojawią się liczne zmiany i nowinki. Do gry powrócą 34 klasy postaci, co ucieszy wszystkich doświadczonych graczy, którzy doceniają możliwość personalizacji rozgrywki pod własne upodobania.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Informacja prasowa

Firma Innova, wydawca gry Lineage II, która już za kilka miesięcy pojawi się w polskiej wersji językowej, poinformowała dzisiaj o głosowaniu, które wystartowało kilka dni temu na oficjalnej stronie gry. W ramach akcji, polscy gracze mogą wybierać pomiędzy trzema wzorami płaszczy, przygotowanymi specjalnie z myślą o zbliżającej się premierze. Projekt który zbierze najwięcej głosów, zostanie przeniesiony do świata gry.

lineage 2,

Prace nad konkursem trwały od kilku tygodni. W tym czasie graficy Innova zapoznali się szeregiem informacji dotyczących polskiej kultury, zwyczajów i tradycji. Oprócz tego, zapoznali się z materiałami historycznymi i popularnymi dziełami sztuki. Efektem tych działań są trzy unikalne wzory, silnie zakorzenione w polskiej kulturze i tradycji ludowej.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

"Lineage II" – sukces darmowej wersji

Dodał: , · Komentarzy: 0

The Lord of the Rings Online udowodnił i pokazał całemu światu, że przejście na model free-2-play może się okazać strzałem w dziesiątkę. Marzenia o nowych graczach i jeszcze większych zarobkach sprawiają, że kolejne MMO przechodzą na model darmowej rozgrywki. I jak dotąd żadna firma decydująca się na taki krok nie poniosła żadnych strat, nie? NCSoft, producent Lineage 2, przedstawił kilka statystyk z ich darmowej od jakiegoś czasu gry. Cóż, statystyki są naprawdę imponujące.

lineage 2

Najnowsze statystyki z Lineage II zostały opublikowane na portalu MMORPG.com. Zainteresowani? To zapraszam do rozszerzenia newsa.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Premiera Goddess of Destruction

Dodał: , · Komentarzy: 0

Od wczoraj nie ma chyba bardziej szczęśliwych graczy od tych, którzy do tej pory musieli płacić za zabawę w Lineage II. Teraz koniec z tym. Nie dość, że gra działa już w systemie free-to-play, to jeszcze miała miejsce wielka aktualizacja, czyli zapowiadana Goddess of Destruction.

lineage 2

Pewnie ktoś mógłby powiedzieć, że system free-to-play wcale nie jest taki darmowy. Nie trzeba daleko szukać, by przekonać się, że zwykle wiązało się to z ograniczeniami już na poziomie ras i klas postaci. Do dziś boleję nad tym, że w DDO za rasę Drowa trzeba dodatkowo zapłacić... Nie odbiegając jednak od tematu – tym razem będzie inaczej. Gra nie będzie nam blokować żadnego z elementów, tak więc wszystko ma być dostępne absolutnie za darmo dla każdego gracza. Kwestia opłat to dodatkowe przedmioty ze sklepu mające przyspieszyć rozwój postaci. Mowa zatem o przedmiotach typu mikstury zwiększającej otrzymywane przez naszą postać punkty doświadczenia. Nowa funkcja, path to Awakening, dodatkowo nagrodzi przedmiotami przy osiąganiu kolejnego poziomu.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II przechodzi na model hybrydowy

Dodał: , · Komentarzy: 1

NC Soft West podzieliło się informacją o przejściu wydanego w 2004 roku sieciowego Lienage II na nowy, hybrydowy model.

Chodzi oczywiście na zmianę dotychczasowego modelu rozgrywki, który oparty był o jakże niemiły dla graczy comiesięczny abonament. Służyć ma temu nadchodzące rozszerzenie do gry, Goddes of Destruction. NC Soft podpisało kontrakt z Innovą, którego celem ma być uczynienie L2 grą w systemie Free to Play na obszarze Europy oraz Rosji.

lineage 2

Wygląda więc na to, że tym razem załapiemy się na kolejny sieciowy tytuł, który po pewnym czasie od premiery decyduje się na zmianę dotychczasowej polityki płaconego raz w miesiącu haraczu. Wyszło to na dobre zarówno sieciowym przygodom Conana, jak też podbijaniu Śródziemia czy Eberronu.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

14 dni z Lineage II

Dodał: , · Komentarzy: 0

NCSoft, studio zajmujące się produkcją gier MMORPG, daje internautom okazję na wypróbowanie ich 7 letniego produktu – mowa tu o Lineage II. Każdy zainteresowany może utworzyć konto i przez 2 tygodnie przemierzać świat Aden, który zdobył pokaźną rzeszę stałych graczy. Koreańska firma najwidoczniej chce jeszcze bardziej wypromować dosyć znaną markę oraz umożliwić wypróbowanie nowości związanych z premierą darmowego dodatku Gracia Epilogue.

lineage ii, ncsoft, mmorpg

Chcąc cieszyć się darmową rozgrywką przez 14 dni należy odwiedzić oficjalną stronę tytułu. Trial umożliwia stworzenie trzech różnych bohaterów oraz osiągnięcie 40 poziomu doświadczenia.

Wczytywanie...