szczury_wroclawia_szpital

Wybierz płaszcz dla polskich graczy Lineage II

Informacja prasowa

Firma Innova, wydawca gry Lineage II, która już za kilka miesięcy pojawi się w polskiej wersji językowej, poinformowała dzisiaj o głosowaniu, które wystartowało kilka dni temu na oficjalnej stronie gry. W ramach akcji, polscy gracze mogą wybierać pomiędzy trzema wzorami płaszczy, przygotowanymi specjalnie z myślą o zbliżającej się premierze. Projekt który zbierze najwięcej głosów, zostanie przeniesiony do świata gry.

lineage 2,

Prace nad konkursem trwały od kilku tygodni. W tym czasie graficy Innova zapoznali się szeregiem informacji dotyczących polskiej kultury, zwyczajów i tradycji. Oprócz tego, zapoznali się z materiałami historycznymi i popularnymi dziełami sztuki. Efektem tych działań są trzy unikalne wzory, silnie zakorzenione w polskiej kulturze i tradycji ludowej.

„Pracując nad lokalizacją zawsze staramy się, aby oprócz warstwy językowej, zaimplementować do gry możliwie dużo odniesień kulturowych. Dzięki takim działaniom gracze wchodzący w świat gry, od razu czują się jak w domu. Dodatkowo mają poczucie, że rzeczy te zostały przygotowane specjalnie z myślą o nich – i to jest prawda! Mamy nadzieję, że taki pomysł przypadnie polskim fanom do gustu – jeżeli tak, to z przyjemnością w przyszłości powtórzymy podobną akcję” – powiedziała Konstancja Glinka, Project Development Manager w Innova, odpowiadająca za część prac związanych z przygotowaniem polskiej wersji gry.

lineage 2,

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy wejść na stronę lineage2.eu i wybrać najlepszy wzór.

Głosowanie trwa do 16 grudnia 2012 roku. Wyniki zostaną ogłoszone pod koniec grudnia, a sam płaszcz będzie dostępny zaraz po premierze polskiej wersji gry.

Klient gry Lineage 2 oraz więcej informacji o grze na: lineage2.eu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...