Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage 2: Chronicle IV

Dodał: Medivh, wtorek, 10 stycznia 2006 · Komentarzy: 0

Serwis MMORPG.com prezentuje 2 nowe screeny z dnia drugiego z rozszerzenia do Lineage 2 – Chronicles Four. Możecie je obejrzeć tu. Dodatkowo możecie też zobaczyć kilka concept artów oczywiście również z Chronicles IV.

Serwis MMORPG.com przygotował dla fanów Lineage II partię nowych screenów pochodzących z najnowszego, darmowego rozszerzenia – Chronicle Four. Fotki będą się ukazywały w seriach, codziennie do końca tygodnia. Pierwszą z nich znajdziecie tutaj. Całą akcje zwieńczy filmik, prezentujący jeden z obszarów dostępnych w dodatku, opatrzony fachowym komentarzem jednego z twórców.

Od jakiegoś czasu (przeszło tygodnia) serwis gamershell.com hostuje na swojej stronie 58 megowy plik przedstawiający około 9 min. z chronicle 4 gry Lineage 2. Wszystkich chętnych zapraszam tu => Klik.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II w sklepie gram.pl

Dodał: Tokar, wtorek, 29 listopada 2005 · Komentarzy: 0

Do wirtualnego sklepu gram.pl trafił właśnie jeden z najpopularniejszych MMORPG'ów na świecie. Mowa tu oczywiście o baśniowej grze Lineage II.

Gra dostępna jest w sklepie gram.pl w sugerowanej cenie 99,90 PLN, którą przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy obniżyć można do 69,90 PLN. Warto przypomnieć, że do gry na oficjalnym serwerze konieczne jest uiszczanie opłat za grę. W związku z tym CD-Projekt przygotował specjalne karty pre-paid, które także można nabyć w sklepie gram.pl. Karta przedłużająca ważność konta o 60 dni kosztuje 99,90 PLN , a zamówienia można składać w tym miejscu.

Wczytywanie...