Lineage 2: Gracia Complete – Platynowa Kolekcja

Oficjalne oświadczenie firmy CD-Projekt.

"Już wkrótce, tzn. 19 i 26 czerwca, odbędą się premiery nowych, rewelacyjnych tytułów w serii Platynowa Kolekcja. Dziś ujawniamy ostatni z tytułów, który szczególnie ucieszy wszystkich fanów rozgrywki sieciowej i gier MMO!

Lineage II: The Chaotic Throne Gracia Final – to przepiękny, baśniowy świat, w którym majestatyczne smoki strzegą swych legowisk, ciężkozbrojni rycerze szturmują monumentalne zamki, a awanturniczy bohaterowie wędrują po bezdrożach, szukając sławy i bogactwa w walce z potworami. Lineage II to obecnie także jedna z najpopularniejszych gier Massively Multiplayer Online (MMO). Najnowsze wydanie w Platynowej Kolekcji zawiera pełną wersję gry Lineage II: The Chaotic Throne, wszystkie 12 aktualizacji w tym Gracia Final, poradnik, kolorowy plakat, kartę pomocy podręcznej, kolekcjonerską kartę aktywacyjną, a przede wszystkim abonament na 31 dni grania gratis!"

Gra trafi na półki sklepowe już 26 czerwca, a przyjdzie nam za nią zapłacić sugerowaną cenę 69,90 zł. Więcej informacji na temat produkcji, znajdziecie na oficjalnej stronie dystrybutora. Wraz z Lineage II: The Chaotic Throne Gracia Final serię wzbogacą:

  • Mount & Blade.
  • The Guild 2 Antologia.
  • Legendy RPG (antologia zawiera gry: Baldur's Gate I+II z dodatkami, Icewind Dale I+II z dodatkami, Planescape: Torment oraz Lionheart: Legacy of the Crusader).
  • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

NC Soft postanowiło przedłużyć obchody pięciolecia swojego MMORPG-a – Lineage II.

Cała akcja ma na celu przyciągnięcie dodatkowej liczby graczy. NC Soft oferuje subskrypcję na 6 miesięcy, przy czym jeden miesiąc będzie można bawić się za darmo. Wybierając opcję na 12 miesięcy analogicznie dwa z nich nie będą wymagały uiszczenia abonamentu. Obchody pięciolecia mają zakończyć się 18 maja.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie głównej gry.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II oraz "Hellbound"

Dodał: Taramelion, piątek, 2 maja 2008 · Komentarzy: 0

NCsoft ogłosił wydanie nowego rozszerzenia do Lineage II. Jest to darmowy content update do ściągnięcia dla wszystkich graczy. "Hellbound" to kontynuacja fabuły rozpoczętej niedawno w dodatku "Kamael". Do dyspozycji otrzymaliśmy nowe questy oraz umiejętności. Limit maksymalnie osiągniętego poziomu zwiększony został do 85. Wprowadzono także ulepszenia systemu rozwoju zwierzęcych towarzyszy. Dzięki nim mamy teraz np. możliwość rozwinięcie wilka w Fenrira, którego następnie możemy dosiadać niczym Stridera. "Hellbound" wprowadza również zmiany w systemie transformacji postaci, (postacie zyskują potężną formę, niezwykle pomocną w podróżowaniu poprzez nowo dodane tereny).

Zawartość rozszerzenia Hellbound godnie kontynuuje zapoczątkowaną w Kamael fabułę.” – powiedział Tim Tan, producent Lineage II – „Dodatek stał się niezwykle popularny wśród naszych graczy, jesteśmy więc bardzo szczęśliwi mogąc tak szybko zaprezentować jego kontynuację. Jestem pewien, że nasi gracze z entuzjazmem zagłębią się w nowe obszary rozszerzenia Hellbound, a podniesienie poziomu rozwoju ich bohaterów umożliwi im długo oczekiwaną walkę z Belethem!"

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Kamael już jest!

Dodał: Taramelion, poniedziałek, 17 grudnia 2007 · Komentarzy: 0

Najnowszy a zarazem największy dodatek do MMORPGa Lineage II już wyszedł! Dodatek wprowadza wiele zmian, a najważniejszą z nich jest wprowadzenie do wirtualnej rozgrywki nowej rasy: Kamael. Następnie – awatary powyżej 70 poziomu mogą się zapoznać z nowym terenem, mianowicie: Isle of Prayer oraz Hellbound. Oczywiście nie zabraknie nowych umiejętności, broni oraz zbroi.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage 2: The Chaotic Throne

Dodał: Nazin, czwartek, 12 kwietnia 2007 · Komentarzy: 0

Na oficjalnych serwerach Lineage 2 pojawiła się kolejna część gry, tym razem już szósta. Wszystkie poprzednie części gry miały w tytule "The Chaotic Chronicle", w szóstej zaś w tytule występuje "The Chaotic Throne", a pełna nazwa brzmi Interlude, która rozpoczyna serię "The Chaotic Throne". Wprowadza ona wiele nowych broni, miejsc, potworów oraz zadań. O wszystkich nowościach można przeczytać tutaj. Z tej również okazji na File Planet pojawił się Trial Lineage 2, pozwalający na grę przez 14 dni. Można go znaleźć tutaj.

NCsoft ogłosiło że Lineage II: The Chaotic Throne pojawi się na serwerach amerykańskich i europejskich w kwietniu. Kolejna część wprowadza wiele zmian: Nowy obszar dla wysokopoziomowych postaci – Primeval Isle, około 15 tys. nowych przedmiotów do odkrycia, nowe bonusy do broni, Shadow Weapons, nowy system duel'owania, nowe wieloosobowe zadania oraz wiele nowych umiejętności dostępnych dla postaci powyżej 60 poziomu doświadczenia.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Lineage II – 7 dniowy trial

Dodał: Nazin, środa, 20 grudnia 2006 · Komentarzy: 0

W serwisie fileplanet pojawił się 7-dniowy Trial do wykorzystania w grze Lineage II, wystarczy posiadać do tego normalne konto (jeśli się takowego nie posiada łatwo można założyć) oraz zapisać się na tej stronie, aby później otrzymać klucz niezbędny do gry.

Lineage II: The Chaotic Chronicles

Chronicle IV dostępny w grze!

Dodał: Medivh, czwartek, 9 lutego 2006 · Komentarzy: 0

NCsoft poinformował, iż oficjalny dodatek do Lineage II – Chronicle 4: Scions of Destiny – można ściągnąć z oficjalnej strony gry. Dla tych, którzy już grają w Lineage II uaktualnienie ściągnie się automatycznie. Można również pobrać całego klienta gry z zawartym Chronicle IV (2.3 GB) stąd lub z serwisu FilePlanet. O Chronicle IV możecie poczytać tutaj. Dodatek jest całkowicie darmowy.

Twórcy Lineage II, jednego z najpopularniejszych MMORPGów na świecie, zapowiedzieli, że już 8 lutego nastąpi premiera bezpłatnego i długo oczekiwanego przez fanów dodatku do tejże gry – Chronicle 4.

W czwartym dniu "Tygodnia z Lineage II: Chronicle 4" serwis MMORPG.com, serwuje nam trzy najnowsze screeny z tejże gry. Przedstawiają one Ketra Orcs i ich rodzinne tereny :P Fotki znajdziecie tutaj.

Wczytywanie...