Premiera Goddess of Destruction

1 minuta czytania

Od wczoraj nie ma chyba bardziej szczęśliwych graczy od tych, którzy do tej pory musieli płacić za zabawę w Lineage II. Teraz koniec z tym. Nie dość, że gra działa już w systemie free-to-play, to jeszcze miała miejsce wielka aktualizacja, czyli zapowiadana Goddess of Destruction.

lineage 2

Pewnie ktoś mógłby powiedzieć, że system free-to-play wcale nie jest taki darmowy. Nie trzeba daleko szukać, by przekonać się, że zwykle wiązało się to z ograniczeniami już na poziomie ras i klas postaci. Do dziś boleję nad tym, że w DDO za rasę Drowa trzeba dodatkowo zapłacić... Nie odbiegając jednak od tematu – tym razem będzie inaczej. Gra nie będzie nam blokować żadnego z elementów, tak więc wszystko ma być dostępne absolutnie za darmo dla każdego gracza. Kwestia opłat to dodatkowe przedmioty ze sklepu mające przyspieszyć rozwój postaci. Mowa zatem o przedmiotach typu mikstury zwiększającej otrzymywane przez naszą postać punkty doświadczenia. Nowa funkcja, path to Awakening, dodatkowo nagrodzi przedmiotami przy osiąganiu kolejnego poziomu.

Swoją premierę tego samego dnia miała także duża aktualizacja o nazwie Goddess of Destruction. Dzięki niej udostępniono aż 8 nowych klas postaci, wraz z jej unikatowymi umiejętnościami. Do tego dochodzi około 400 rodzajów nowej broni i pancerzy, 60 dodatkowych bossów w instancjach oraz 34 strefy łowieckie. GoD to także nowe, instancjonowane budynki klanów oraz usprawnienia w systemie werbowania towarzyszy.

Szczegółowe informacje na temat dodatku znajdziecie od tym adresem.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...