Lineage II przechodzi na model hybrydowy

1 minuta czytania

NC Soft West podzieliło się informacją o przejściu wydanego w 2004 roku sieciowego Lienage II na nowy, hybrydowy model.

Chodzi oczywiście na zmianę dotychczasowego modelu rozgrywki, który oparty był o jakże niemiły dla graczy comiesięczny abonament. Służyć ma temu nadchodzące rozszerzenie do gry, Goddes of Destruction. NC Soft podpisało kontrakt z Innovą, którego celem ma być uczynienie L2 grą w systemie Free to Play na obszarze Europy oraz Rosji.

lineage 2

Wygląda więc na to, że tym razem załapiemy się na kolejny sieciowy tytuł, który po pewnym czasie od premiery decyduje się na zmianę dotychczasowej polityki płaconego raz w miesiącu haraczu. Wyszło to na dobre zarówno sieciowym przygodom Conana, jak też podbijaniu Śródziemia czy Eberronu.

Goddess of Destruction będzie właściwie ogromną aktualizacją, w której zostanie dodane kilka nowych elementów. Przede wszystkim jest to historia tytułowej postaci, która nosi także imię Shilen. Przez dłuższy okres czasu pozostała w uśpieniu, ale jedna z czterech pieczęci została zerwana i teraz, mówiąc oglądnie, ludzie nie mają łatwej życia. W celu walki ze wspólnym przeciwnikiem, rasa ta sprzymierzyła się z gigantami. Shilen jednak nie zamierza się szybko poddać i już szuka pozostałych pieczęci, by w pełni uwolnić swoją duszę oraz moce. Umieściła nad niebem swoje mroczne oko, aby śledziło wydarzenia. Pachnie trochę Sauronem, prawda? Do tego dodała czerwone niebo i skropiła ziemię swoją krwią, w wyniku czego potwory wpadły w szał.

Poza tą głęboką historią czekają na nas nowe raidy, rozbudowany system interakcji między graczami, ponad 400 nowych broni oraz dodatkowe umiejętności, w tym te elitarne.

Więcej o samej aktualizacji, w tym materiały promocyjne, znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze

0
·
"Po pewnym czasie" 7 lat to dość długo

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...