Polska beta Lindvior – najnowszego dodatku do Lineage II – coraz bliżej

Informacja prasowa

Firma Innova, wydawca gier MMORPG poinformowała o planowanym uruchomienia otwartej bety polskiej wersji Lindvior – najnowszego dodatku do kultowej gry MMORPG Lineage II, która dostępna jest dla wszystkich polskich graczy za darmo. Dokładna data uruchomienia ogólnodostępnego trybu beta zostanie podana w nadchodzących tygodniach.

lineage, screen

Lindvior to największa aktualizacja w całej bogatej historii gry Lineage II. Jej wprowadzenie wniesie powiew świeżości, przywracając jednocześnie kilka starych elementów, za którymi tęsknili weterani. Do gry powrócą 34 klasy postaci, dzięki czemu każdy będzie mógł jeszcze lepiej dopasować swojego bohatera do preferowanego stylu gry.

Na śmiałków będą oczekiwać również nowe krainy wypełnione niebezpiecznymi przeciwnikami (Gainak, Rozstaje Grabieżców oraz Kraina Chaosu). Najwytrwalsi bohaterowie będą zaś mogli zmierzyć się z nowym epickim smokiem – Lindviorem, który jest jedną z najpotężniejszych istot żyjących w świecie Lineage II. To tylko kilka z szeregu nowości które pojawią się w nowym dodatku. Więcej informacji o planowanych zmianach można znaleźć na oficjalnym forum gry pod tym adresem lub na tej stronie.

"Mamy bardzo dobre wspomnienia z bety, którą uruchomiliśmy przed wydaniem polskiej wersji gry, dlatego w przypadku Lindviora planujemy podążyć tą samą ścieżką i udostępnić grę do publicznych testów. Informacje zwrotne które otrzymaliśmy od graczy w czasie OBT bardzo pomogły nam w końcowym etapie prac nad grą i dostarczyły nam mnóstwo wartościowych informacji. Dokładnego terminu bety w tej chwili nie możemy jeszcze ujawnić, ale mogę wszystkich zapewnić, że pracę są na zaawansowanym etapie i już niedługo będziemy mieli dobre informacje dla wszystkich fanów spragnionych nowej zawartości w Lineage II" – powiedziała Konstancja Glinka, Project Development Manager Lineage II PL w firmie Innova.

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry z tej strony oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sprawdzić wszystkie jej walory całkowicie za darmo.

lineage, screen

Informacje o firmie Innova

Innova jest międzynarodową firmą zajmującą się elektroniczną rozrywką i skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości gier AAA MMO, takich jak Lineage II, Aion czy Atlantica. W czasie dotychczasowych działań na terenie Rosji, Innova udowodniła, że jest dobrze obeznana z problematyką wydawania, wydajności I bezpieczeństwa gier online. Dodatkowo Innova zajmuje się usługami związanymi z wydawaniem gier, poczynając od platformy "4game", która ma ponad 2 miliony aktywnych użytkowników, a kończąc na aplikacji "Frost", która chroni użytkowników gier przed oszustwami. W grudniu 2011 roku firma rozszerzyła swoje portfolio przenosząc grę Lineage II do modelu Free2Play.

Informacje o grze Lineage II

Lineage II to baśniowy świat, pełen odważnych herosów i niebezpiecznych potworów, które czyhają na nierozważnych poszukiwaczy przygód. Dzięki dynamicznie zmieniającemu się otoczeniu, sytuacja w grze nigdy nie jest taka sama – poszczególne tereny mogą być zdobywane i przyłączane do innych królestw i frakcji, co ma bezpośredni wpływ na przebieg rozgrywki. W chwili obecnej Lineage 2 to jedna z najpopularniejszych gier MMO na rynku, a niedawne przejście na model F2P jeszcze bardziej poszerzyło grono użytkowników.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...