szczury_wroclawia_szpital
Lineage II: The Chaotic Chronicles

Trwają prace nad polską wersją Lindvior – najnowszego dodatku do gry Lineage II

Autor: Ranger Krzyś · Opublikowano: wtorek, 4 czerwca 2013

Informacja prasowa

Firma Innova, wydawca gier MMORPG z przyjemnością ogłasza, iż pracę nad polską wersją Lindvior, najnowszego dodatku do gry Lineage II, są już na zaawansowanym etapie. Dzięki temu gracze, którzy rozpoczęli swoją przygodę na niedawno uruchomionym dedykowanym serwerze Lilith już niedługo będą mogli cieszyć się nową zawartością w kultowej grze MMORPG.

lineage 2, lindvior

W ramach dodatku pojawią się liczne zmiany i nowinki. Do gry powrócą 34 klasy postaci, co ucieszy wszystkich doświadczonych graczy, którzy doceniają możliwość personalizacji rozgrywki pod własne upodobania.

Najbardziej ambitnych bohaterów bez wątpienia uraduje dodanie nowego epickiego smoka – Lindviora, którego pokonanie będzie stanowiło nie lada wyzwanie, ale będzie też przedsięwzięciem sowicie wynagradzanym. Pomocne w ukończeniu tego niebezpiecznego zadania będą nowe epickie bronie, które pojawią się w Lineage II. Dla żądnych zwiedzenia świata przygotowano trzy całkowicie nowe lokacje – Gainak, Rozstaje Grabieżców i Krainę Chaosu, które pozwolą na spędzenie wielu godzin pełnych przyjemnej rozrywki. Inne zmiany to między innymi dodanie salonu piękności, wprowadzenie usprawnień w systemie craftingu i w systemie mentora, dodanie nowej waluty oraz wiele innych.

Polscy gracze bardzo ciepło przyjęli premierę zlokalizowanej wersji Lineage II – minął zaledwie miesiąc od uruchomienia dedykowanego serwera, a już tętni on pełnią życia i codziennie przybywają do niego nowe osoby. Przed premierą gry obiecywaliśmy regularne aktualizacje oraz nową zawartość i dotrzymujemy słowa. Pracę nad lokalizacją Lindviora trwają już od jakiegoś czasu i dołożymy starań, aby jego premiera na polskim serwerze obyła się możliwie jak najszybciej. A co gracze znajdą w tym dodatku? Nowego epickiego smoka, nowe przedmioty, nowe lokacje ? słowem mnóstwo rzeczy, które dostarczą wiele godzin wspaniałej zabawy zarówno nowym jak i bardziej doświadczonym graczom. – powiedziała Konstancja Glinka, Project Development Manager Lineage II PL w firmie Innova.

Aby dołączyć do słynnego uniwersum Lineage II, wystarczy pobrać darmowego klienta gry z tej strony oraz założyć konto. Gra nie wymaga żadnych opłat abonamentowych, dzięki czemu każdy może sam sprawdzić wszystkie jej walory.

lineage 2, lindvior

Informacje o firmie Innova

Innova jest międzynarodową firmą zajmującą się elektroniczną rozrywką i skupia się na dostarczaniu najwyższej jakości gier AAA MMO, takich jak Lineage II, Aion czy Atlantica. W czasie dotychczasowych działań na terenie Rosji, Innova udowodniła, że jest dobrze obeznana z problematyką wydawania, wydajności I bezpieczeństwa gier online. Dodatkowo Innova zajmuje się usługami związanymi z wydawaniem gier, poczynając od platformy "4game", która ma ponad 2 miliony aktywnych użytkowników, a kończąc na aplikacji "Frost", która chroni użytkowników gier przed oszustwami. W grudniu 2011 roku firma rozszerzyła swoje portfolio przenosząc grę Lineage II do modelu Free2Play.

Informacje o grze Lineage II

Lineage II to baśniowy świat, pełen odważnych herosów i niebezpiecznych potworów, które czyhają na nierozważnych poszukiwaczy przygód. Dzięki dynamicznie zmieniającemu się otoczeniu, sytuacja w grze nigdy nie jest taka sama – poszczególne tereny mogą być zdobywane i przyłączane do innych królestw i frakcji, co ma bezpośredni wpływ na przebieg rozgrywki. W chwili obecnej Lineage 2 to jedna z najpopularniejszych gier MMO na rynku, a niedawne przejście na model F2P jeszcze bardziej poszerzyło grono użytkowników.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
 
Wczytywanie...