Tydzień Herosów czas zacząć! Dzień #1

2 minuty czytania

Astrologowie przepowiadają, że GE w najbliższym czasie obrodzi wykwitem tekstów o Bohaterach Mocy i Magii! O dzielnych rycerzach, odważnych barbarzyńcach, przerażających czarnoksiężnikach i ich czarnych smokach oraz wielu innych, godnych pieśni herosach (no, może poza mieszkańcami Cytadeli). Tym oto sposobem my, redaktorzy Game Exe, składamy hołd legendarnej marce nad markami – Dungeons and Dragons ! "Herosy" to kawał naszego dzieciństwa. Można powiedzieć, że odpalając obojętnie którą część cyklu, znów jesteśmy tymi beztroskimi smarkaczami.

heroes 1, logo

Zaczynamy od samego początku, od pierwszej części tej legendarnej serii. Z wielkim przytupem, bo piórem samego naczelnego, rozpoczynamy niniejszym Tydzień Herosów! To jednak nie wszystko, bowiem niżej przeczytacie o konkursach, połykaczach ognia, kobietach z brodami i naszym Wielkim Turnieju Herosów!

A teraz pora na nie mniej ważne sprawy:

Konkurs

Każdego dnia heroicznego tygodnia zamieścimy pytania odnoszące się do aktualnie omawianych część "Heroes of Might & Magic". Kto uzyska najwięcej poprawnych odpowiedzi, ten wygra wszystkie części cyklu! To nie żart, tak będzie. Nagrodą za drugie miejsce będzie część szósta, o której całkiem niedawno pisał szerzej Hassan'.

Zatem zaczynamy konkurs, pytania na dziś:

  • 1. Jakiej jednostki występującej w grze nie można mieć w swojej armii?
  • 2. Które jednostki mogą atakować dwukrotnie w jednym ruchu?
  • 3. Jak nazywa się świat, w którym toczy się rozgrywka?

Odpowiedzi proszę słać na adres: konkurs@gameexe.pl. Oczywiście poza odpowiedziami, proszę podać imię, nazwisko, a także dane do kontaktu.

Turniej

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jego pierwsza część rozegra się jutro, pierwszego dnia października o godzinie 19. Dla tych, którzy z rozmaitych powodów nie będą mogli wziąć udziału w rozgrywce, przewidziane zostały dogrywki w terminie późniejszym. Po szczegóły zapraszam do turniejowego tematu na forum!

might and magic, grafika rocznicowa

Komentarze

0
·
Jakieś "hurra, hurra!"?
0
·
Hurra, hurra ?
0
·
Yoooooooooooooooooooooooog?!
0
·
Ja sobie przypomniałem jak dawno w Hirołsów III Nie grałem...
Kilka lat temu nawet miałem I i II, ale trójki nie miałem, natomiast u wujka z okolic Torunia (jak tam bywałem, co się zdażało żadko, bo kilkaset kilometrów to duuuużo) to jego dzieci (wszyscy starsi ) mieli na komputerku...
0
·
Elfy górą!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...