Hawkeye: Moje życie to walka - Hawkeye (Marvel Now) #1

Hawkeye: Moje życie to walka
Ocena użytkowników
7.5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Seria Hawkaye zyskała dużą popularność i została wielokrotnie nagrodzona, otrzymała m.in. Nagrodę Eisnera czy Harveya. Przybliża ona codzienność Clinta Bartona, najnormalniejszego z grupy Avengers – doskonałego łucznika, który nie dysponuje jednak żadną supermocą. Album Moje życie to walka wydany w kolekcji Marvel Now! prezentuje przyziemne perypetie Hawkeya'a poza misjami wykonywanymi przez supergrupę. Pozwala poznać codzienność bohatera – jego dom, przyjaciół, treningi.

Za powstanie tomu odpowiedzialny jest scenarzysta Matt Fraction (The Immortal Iron Fist, Uncanny X-Men) oraz rysownicy David Aja (Daredevil, The Immortal Iron Fist), Javier Pulido (The Incredible Hulk, The Amazing Spider-Man) i Alan Davis (ClanDestine, Excalibur).

Komiksy z uniwersum Marvela wydawane w kolekcji Marvel Now! ukazują się w Polsce nakładem Egmontu od 2015 r. Do księgarń trafiły już albumy z takimi popularnymi superbohaterami marvelowskimi jak Avengers, Spider-Man, X-Men, Strażnicy Galaktyki czy Deadpool. Z czasem dołączyły do nich m.in. serie Thunderbolts, Uncanny Avengers, Uncanny X-Men i Thor Gromowładny oraz ukazujące się poza seriami najbardziej fascynujące opowieści ze świata herosów.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Facet z łukiem bardziej kojarzy się z postacią Robin Hooda niż członkiem drużyny Avengers. Jednak Clint Barton właśnie tą bronią posługuje się ze szczególnym uwielbieniem, nie wyróżniając się poza tym niczym nadzwyczajnym. W porównaniu do Hulka lub Thora wypada... przeciętnie. Po lekturze komiksu pt. "Moje życie to walka" można stwierdzić, że w tym między innymi tkwi jego urok. "Hawkeye" to jedna z najbardziej cenionych serii "Marvel Now" obok "Miss Marvel". Jej atutem jest przyziemność... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Hawkeye: Lekkie trafienia
  #2 Hawkeye: Lekkie trafienia
 • Hawkeye: L.A. Woman
  #3 Hawkeye: L.A. Woman
 • Hawkeye: Rio Bravo
  #4 Hawkeye: Rio Bravo
 • Hawkeye: Odmieniony
  #5 Hawkeye: Odmieniony
 • Hawkeye: Troje
  #6 Hawkeye: Troje
Wczytywanie...