wampir_maskarada

Hawkeye: Odmieniony - Hawkeye (Marvel Now) #5

Hawkeye: Odmieniony
Ocena użytkowników
7 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Kontynuacja przygód słynnego łucznika Hawkeye’a z wielokrotnie nagradzanej serii, która ukazała się w kolekcji Marvel NOW!. Na zlecenie agencji SHIELD Clint Barton i Kate Bishop włamują się do tajnej bazy Hydry. Nie wiedzą jeszcze, że w trakcie tej pozornie prostej misji odkryją coś, co odmieni ich życie... i odbije się echem nie tylko w przyszłości, ale i w przeszłości.

Scenariusz tego tomu napisał Jeff Lemire – laureat Nagrody Eisnera, twórca powieści graficznej Łasuch oraz serii Czarny Młot, Staruszek Logan i Extraordinary X-Men. Rysunki stworzył Ramón Pérez, znany m.in. z obsypanej nagrodami Piaskowej opowieści.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Jeff Lemire stanął przed trudnym wyzwaniem – musiał zastąpić Matta Fractiona na stanowisku scenarzysty "Hawkeye'a". Wcale nie łatwiej miał nowy rysownik, Ramón Pérez, który z kolei zmienił Davidę Aję. Poprzedni duet stworzył bowiem cztery tomy komiksu uważanego dziś za jedną z najlepszych serii Marvela, mającą lekki ton, dystans do historii wykorzystującej nieraz znane schematy (jak postać femme fatale) i kameralność. "Odmieniony" to pierwszy z dwóch albumów Lemire'a i Péreza. Obawy na... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Hawkeye: Moje życie to walka
  #1 Hawkeye: Moje życie to walka
 • Hawkeye: Lekkie trafienia
  #2 Hawkeye: Lekkie trafienia
 • Hawkeye: L.A. Woman
  #3 Hawkeye: L.A. Woman
 • Hawkeye: Rio Bravo
  #4 Hawkeye: Rio Bravo
 • Hawkeye: Troje
  #6 Hawkeye: Troje
Wczytywanie...