Hawkeye: L.A. Woman - Hawkeye (Marvel Now) #3

Hawkeye: L.A. Woman
Ocena użytkowników
8 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Trzeci tom błyskotliwej, wielokrotnie nagradzanej serii o codziennych przygodach pary Hawkeye’ów. Tym razem Kate Bishop wyrusza do Los Angeles, aby uciec od Nowego Jorku i Clinta Bartona. Wkrótce podejmuje pracę detektywa i pomaga muzykowi odszukać jego zaginione arcydzieło, ale spragniona zemsty Madame Masque depcze jej po piętach.

Scenariusz tego tomu napisał Matt Fraction (Nieśmiertelny Iron Fist, Iron Man: Pięć koszmarów), laureat Nagród Eisnera i Harveya. Autorami rysunków są Annie Wu (Archie) i Javier Pulido (She-Hulk).

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Tym razem Clint Barton nie gra głównej roli. Trzeci tom "Hawkeye'a" w całości poświęcony jest Kate Bishop, która zostawia Clinta i wyjeżdża do Los Angeles, gdzie próbuje sił jako superbohaterka z zacięciem detektywistycznym niczym Jessica Jones. Zmiana pozytywnie wpływa na serię, bowiem Kate jest inną postacią niż Clint. To bardzo młoda i niedoświadczona osoba, która roztacza dziewczęcy urok, a jej optymistyczne podejście do życia i upór ścierają się z nieprzyjaznym otoczeniem i... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Hawkeye: Moje życie to walka
  #1 Hawkeye: Moje życie to walka
 • Hawkeye: Lekkie trafienia
  #2 Hawkeye: Lekkie trafienia
 • Hawkeye: Rio Bravo
  #4 Hawkeye: Rio Bravo
 • Hawkeye: Odmieniony
  #5 Hawkeye: Odmieniony
 • Hawkeye: Troje
  #6 Hawkeye: Troje
Wczytywanie...