Hawkeye: Troje - Hawkeye (Marvel Now) #6

Hawkeye: Troje
Ocena użytkowników
5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Clint Barton i Kate Bishop mają ze sobą na pieńku. Poprzednia misja dla agencji SHIELD zakończyła się fiaskiem, a uratowane z tajnej bazy Hydry dzieci o nadludzkich zdolnościach przepadły. Jednak sytuację, w której zawiodło dwóch Hawkeye’ów, może jeszcze uratować trzeci. Czy po wszystkim, co przeszli, Kate, Clint i jego brat Barney zdołają zaufać sobie na tyle, by naprawić błędy, które omal nie zniszczyły ich drużyny?

Scenariusz tego tomu napisał Jeff Lemire – laureat Nagrody Eisnera, twórca powieści graficznej Łasuch oraz serii Czarny Młot, Staruszek Logan i Extraordinary X-Men. Rysunki stworzył Ramón Pérez, znany m.in. z obsypanej nagrodami Piaskowej opowieści.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Run Matta Fractiona poświęcony Hawkeye'owi – czy raczej Hawkeye'om – trwał cztery tomy. Za to historia Jeffa Lemire'a kończy się już w drugiej odsłonie zatytułowanej "Troje". I niestety, jeśli traktować ją jako szóstą i ostatnią część całego cyklu, można czuć duże rozczarowanie. Bo trzeba powiedzieć wprost: Lemire sobie nie poradził. Poprzednio jeszcze całkiem zgrabnie kontynuował losy dwójki Hawkeye'ów, mimo że dana im sprawa była nadnaturalna i zdecydowanie większa od dotychczasowych,... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Hawkeye: Moje życie to walka
  #1 Hawkeye: Moje życie to walka
 • Hawkeye: Lekkie trafienia
  #2 Hawkeye: Lekkie trafienia
 • Hawkeye: L.A. Woman
  #3 Hawkeye: L.A. Woman
 • Hawkeye: Rio Bravo
  #4 Hawkeye: Rio Bravo
 • Hawkeye: Odmieniony
  #5 Hawkeye: Odmieniony
Wczytywanie...