Hawkeye: Lekkie trafienia - Hawkeye (Marvel Now) #2

Hawkeye: Lekkie trafienia
Ocena użytkowników
8.5 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena

Drugi tom wyróżnionej Nagrodami Eisnera i Harveya serii o Clincie Bartonie, łuczniku z Avengers, który nie ma niezwykłych mocy, za to przejawia prawdziwy talent do wpadania w kłopoty.

W tej kolekcji błyskotliwych i kapitalnie narysowanych opowieści Hawkeye zmaga się z huraganem i psimi detektywami, próbuje w spokoju spędzić święta oraz – naturalnie – ma problemy z kobietami.

Scenariusz tego tomu napisał Matt Fraction (The Invincible Iron Man, Uncanny X-Men), laureat Nagród Eisnera i Harveya. Autorami rysunków są David Aja (Daredevil, The Immortal Iron Fist), Francesco Francavilla (Strażnicy Galaktyki), Steve Lieber (Whiteout) i Jesse Hamm (Negative Burn).

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Hawkeye" w drugim tomie nie przechodzi żadnej diametralnej zmiany. Co tu ukrywać – to świetna wiadomość, bo czytanie o Clincie Bartonie, który nie ma nadzwyczajnych mocy i mierzy się z przyziemnymi problemami, jest jak najbardziej pożądane. W "Lekkich trafieniach" bohater odczuwa skutki swoich dawniejszych decyzji. Zdenerwował mafię, a ta stanowi niebezpieczeństwo dla mieszkańców kamiennicy, którą wykupił. Z kolejnymi kłopotami powraca rudowłosa nieznajoma, ale w życiu Hawkeye'a nie... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Hawkeye: Moje życie to walka
  #1 Hawkeye: Moje życie to walka
 • Hawkeye: L.A. Woman
  #3 Hawkeye: L.A. Woman
 • Hawkeye: Rio Bravo
  #4 Hawkeye: Rio Bravo
 • Hawkeye: Odmieniony
  #5 Hawkeye: Odmieniony
 • Hawkeye: Troje
  #6 Hawkeye: Troje
Wczytywanie...