Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki): Nieskończoność - Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki) #3

Guardians of the Galaxy (Strażnicy Galaktyki): Nieskończoność
Ocena użytkowników
4 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

W wielkim crossoverze Nieskończoność pojawia się cały tłum superbohaterów znanych z komiksowego uniwersum Marvela. Wydarzenia w nim przedstawione zaangażowały również Strażników Galaktyki – kosmiczni wędrowcy postanowili wziąć udział w misji odbicia Ziemi znajdującej się pod władaniem sił Thanosa. Zbliża się decydująca bitwa, która rozegra się na stacji kosmicznej Szczyt. Czy superbohaterom uda się ocalić naszą planetę? W tomie Nieskończoność będącym trzecim albumem z serii Strażnicy Galaktyki (kolekcja Marvel Now!) obok wiodącego wątku znalazły się też dwa krótsze komiksy. W jednej Gamora odwiedza Ziemię, by zaprzyjaźnić się z She-Hulk, druga przedstawia perypetie Groota i Szopa Rocketa. Za scenariusz albumu odpowiedzialny jest popularny scenarzysta Brian Michael Bendis (All-New X-Men, Uncanny X-Men, Era Ultrona), a rysunki do niego stworzyli Francesco Francavilla (Black Panther, Hawkeye) i Kevin Maguire (Defenders, X-Men Forever).

Komiksy z uniwersum Marvela wydawane w kolekcji Marvel Now! ukazują się w Polsce nakładem Egmontu od 2015 r. Do księgarń trafiły już albumy z takimi popularnymi superbohaterami marvelowskimi jak Avengers, Spider-Man, X-Men, Strażnicy Galaktyki czy Deadpool. Z czasem dołączyły do nich m.in. serie Thunderbolts, Uncanny Avengers, Uncanny X-Men i Thor Gromowładny oraz ukazujące się poza seriami najbardziej fascynujące opowieści ze świata herosów.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Wydarzenie zatytułowane "Nieskończoność" połączyło różne grupy superbohaterów we wspólnym celu – ocaleniu świata. Wśród nich znaleźli się Strażnicy Galaktyki, a ich dokonania przedstawia trzecia część poświęconej im komiksowej serii. Znajdziemy w niej także dodatkowe historie, pozytywnie wpływające na objętość egzemplarza. Jednak komiks nadal jest dość krótki, choć może nie byłoby to tak doskwierające, gdyby zapewniał interesującą treść. Oferuje on cztery opowieści. Pierwsza wiąże się... czytaj dalej...

Wczytywanie...