wampir_maskarada

Hawkeye: Rio Bravo - Hawkeye (Marvel Now) #4

Hawkeye: Rio Bravo
Ocena użytkowników
8 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Ostatni tom obsypanej nagrodami historii łucznika z Avengers. Odkąd podpadł nowojorskiej mafii, Clint Barton nie jest pewien dnia ani godziny. W jego kamienicy właśnie doszło do tajemniczego morderstwa, a gdy wydaje się, że już gorzej być nie może, na scenę wkracza jego brat, z którym łączy Hawkeye’a ponura przeszłość. Teraz Clint i Barney Bartonowie muszą odbudować wzajemne zaufanie i ocalić swój dom przed bezwzględnymi mafiosami.

Scenariusz tego tomu napisał Matt Fraction (Iron Man: Pięć koszmarów, Nieśmiertelny Iron Fist), laureat Nagród Eisnera i Harveya. Autorami rysunków są David Aja (Daredevil: Nieustraszony!, Nieśmiertelny Iron Fist), Chris Eliopoulos i Francesco Francavilla (Strażnicy Galaktyki).

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Po finalnym tomie runu Matta Fractiona przypiąłbym "Hawkeye'owi" łatkę bałaganiarskiego – ale nie w negatywnym znaczeniu. To uroczy bałagan, przez scenarzystę kontrolowany, a dla czytelnika będący nietypową zabawą narracyjną. Niestety, powodującą też trudności w lekturze. Album poświęcony Kate Bishop za nami. W "Rio Bravo" wracamy do Clinta Bartona, który walczy z lokalną mafią, chcącą przejąć kamienicę z jego rąk. W scenach z dawnej przeszłości poznajemy dzieciństwo bohatera i relacje z... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Hawkeye: Moje życie to walka
  #1 Hawkeye: Moje życie to walka
 • Hawkeye: Lekkie trafienia
  #2 Hawkeye: Lekkie trafienia
 • Hawkeye: L.A. Woman
  #3 Hawkeye: L.A. Woman
 • Hawkeye: Odmieniony
  #5 Hawkeye: Odmieniony
 • Hawkeye: Troje
  #6 Hawkeye: Troje
Wczytywanie...