Daredevil: Nieustraszony! Tom 4 - Daredevil: Nieustraszony! #4

Daredevil: Nieustraszony! Tom 4
Ocena użytkowników
8.5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Matt Murdock wpadł w niezłe tarapaty. Zostaje osadzony w więzieniu na Ryker’s Island, gdzie swoje wyroki odsiaduje wielu złapanych przez niego przestępców. Skazani nie ukrywają, że marzą o zemście. Czy niewidomy adwokat może się wśród nich czuć bezpiecznie? Foggy Nelson oczywiście podejmuje się obrony swojego przyjaciela. Jednak i dla niego odwiedziny u Murdocka mogą się skończyć fatalnie.

Tymczasem na ulicach Hell’s Kitchen pojawia się nowy Daredevil, a do Ryker’s niespodziewanie trafia Punisher. Czyżby nieprzypadkowo? A może ktoś ma wobec Murdocka większy plan?

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii Daredevil #82–93, a następnie w pierwszym tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection ze scenariuszami Eda Brubakera i rysunkami Michaela Larka oraz Davida Aji.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Ed Brubaker miał przed sobą trudne zadanie: dorównać Brianowi Michaelowi Bendisowi. To jego zastąpił w roli scenarzysty komiksu o Daredevilu. Odziedziczona po poprzednim autorze sytuacja wydawała się skomplikowana. Matt Murdock znalazł się w więzieniu, gdzie oskarżony o bycie zamaskowanym obrońcą – Daredevilem – czeka na proces. Sprawa się przedłuża, a pobyt w miejscu pełnym szumowin to wyzwanie dla niewidomego prawnika, który dalej twierdzi, że nie jest sławnym Diabłem z Hell's Kitchen.... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 1
  #1 Daredevil: Nieustraszony! Tom 1
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 2
  #2 Daredevil: Nieustraszony! Tom 2
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 3
  #3 Daredevil: Nieustraszony! Tom 3
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 5
  #5 Daredevil: Nieustraszony! Tom 5
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 6
  #6 Daredevil: Nieustraszony! Tom 6
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 0
  #7 Daredevil: Nieustraszony! Tom 0
Wczytywanie...