outpost

Daredevil: Nieustraszony! Tom 1 - Daredevil: Nieustraszony! #1

Daredevil: Nieustraszony! Tom 1
Ocena użytkowników
9,25 Średnia z 2 ocen
Twoja ocena

Daredevil. Prawnik za dnia, bezlitosny sędzia i kat w nocy. Niewidomy superbohater, który na skutek wypadku w dzieciństwie utracił wzrok, ale którego inne zmysły zyskały niespotykaną ostrość. Pomagając ludziom i walcząc z przestępcami, Matt Murdock szybko przekonuje się, że w kwestii sprawiedliwości nie ma czarno-białych podziałów, istnieją jedynie odcienie szarości.

Tym razem będzie musiał się zmierzyć nie tylko z konsekwencjami swoich działań, lecz także z brutalną próbą ujawnienia jego sekretnej tożsamości. Daredevil to jedna z najtragiczniejszych, a zarazem najciekawszych postaci w świecie komiksu. Frank Miller przedefiniował świat Matta Murdocka, ale to Brian Bendis pchnął tę opowieść w zupełnie nowym kierunku, nie porzucając przy tym klasycznych elementów.

Seria stworzona we współpracy z Alexem Maleevem i Davidem Mackiem to jeden z najlepszych przykładów kreatywności w świecie Marvela.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

"Daredevil: Nieustraszony!" to najmocniejszy tytuł w "Klasyce Marvela". Historia Diabła z Hell's Kitchen autorstwa Briana Michaela Bendisa cieszy się świetną renomą, a jej premiery wyczekiwało wielu polskich fanów. I ta wreszcie nastąpiła. Egmont zdecydował się na zbiorcze wydanie – pierwszy tom liczy 480 stron – które ucieszy czytelników pragnących długiej lektury. Fabułę można podzielić na trzy części, z których największa jest środkowa. Wszystkie jednak odznaczają się znaczącymi... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 2
  #2 Daredevil: Nieustraszony! Tom 2
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 3
  #3 Daredevil: Nieustraszony! Tom 3
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 4
  #4 Daredevil: Nieustraszony! Tom 4
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 5
  #5 Daredevil: Nieustraszony! Tom 5
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 6
  #6 Daredevil: Nieustraszony! Tom 6
Wczytywanie...