wampir_maskarada

Daredevil: Nieustraszony! Tom 5 - Daredevil: Nieustraszony! #5

Daredevil: Nieustraszony! Tom 5
Ocena użytkowników
5 Średnia z 1 ocen
Twoja ocena

Wydawało się, że w życiu Matta Murdocka wreszcie wszystko się poukłada i będzie mógł się cieszyć spokojnymi chwilami z żoną. Nic bardziej mylnego. W Hell’s Kitchen na dobre rozhasali się przestępcy, a w dodatku Gladiator nieźle dokazuje, choć twierdzi, że nie jest niczemu winien. Czyżby ktoś nim kierował? Czy na jego dziwne zachowanie może mieć wpływ tajemniczy Mr Fear? Okazuje się, że strach nie zawsze musi mieć wielkie oczy, ale pozwala kontrolować poczynania nawet największych twardzieli. Gdy jednak również Milla zaczyna się dziwnie zachowywać, Daredevil wkurza się już na dobre.

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w serii Daredevil #94–105, a następnie w pierwszym tomie Daredevil: The Man Without Fear! Ultimate Collection ze scenariuszami Eda Brubakera i rysunkami Michaela Larka oraz Paula Azacety.

Recenzja Czytaj całą recenzję »

Zmiana na stanowisku scenarzysty serii o Daredevilu okazała się udana – Ed Brubaker stworzył świetną historię, rozprawiając się z wątkami pozostawionymi przez Bendisa. W piątym tomie mógł sobie pozwolić już na większą swobodę – z jakim efektem? Ciemne chmury z powrotem zbierają się nad Mattem Murdockiem. W Hell's Kitchen znów panują przestępcy, a bohater ma problemy z przywróceniem porządku. Co gorsza, w więzieniu szaleje Gladiator, który jednak zaprzecza swoim czynom i twierdzi, że ktoś... czytaj dalej...

Komiksy z cyklu

 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 1
  #1 Daredevil: Nieustraszony! Tom 1
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 2
  #2 Daredevil: Nieustraszony! Tom 2
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 3
  #3 Daredevil: Nieustraszony! Tom 3
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 4
  #4 Daredevil: Nieustraszony! Tom 4
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 6
  #6 Daredevil: Nieustraszony! Tom 6
 • Daredevil: Nieustraszony! Tom 0
  #7 Daredevil: Nieustraszony! Tom 0
Wczytywanie...