Dungeon Siege II
in the name of the king 2, uwe boll

Jak informowałem blisko dwa tygodnie temu, ulubiony reżyser wszystkich graczy, Uwe Boll, nie próżnuje i pracuje obecnie nad drugą częścią „Dungeon Siege: W imię króla”. Gwiazdą filmu ma być Dolph Lundgren, etatowy twardziel kina akcji i według tego co sam aktor zdążył zdradzić, fabuła ma opierać się na historii weterana wojennego, który stara się odkupić swoje dawne grzechy w kolejnej wojnie – tym razem o władzę nad monarchią. W sumie nie jest źle, zarys typowego mordobicia z nutką fantastyki. Może wyjdzie z tego w miarę znośne kino?

No cóż, nadzieja matką głupich. Uwe Boll okazał się niezłym cwaniakiem i postanowił utrzeć nosa tym chciwym gnidom z Gas Powered Games, które nie chciały mu wydać licencji do nakręcenia kontynuacji. Otóż postanowił usunąć z tytułu zbędny człon „Dungeon Siege” oraz pozostawić „W imię króla 2”, dzięki czemu pokazał figę Chrisowi Taylorowi i spółce. Nie cieszcie się na zapas, bo intryga wciąż będzie się rozgrywać w królestwie Ehb (tak jakby) i opierać się na historii Farmera.

Niemiecki reżyser zdradził zarys fabuły filmu i szczerze pisząc – autentycznie pieprznąłem ze śmiechu. Wybaczcie dość ostre słownictwo, ale zaraz sami zobaczycie, jakie zaskakujące przygody można tworzyć, będąc na prochach.

Dungeon Siege II

Uwe Boll zekranizuje kolejną grę

Dodał: , · Komentarzy: 2

Wiecie co? Myślałem, że mnie już dzisiaj nic nie zaskoczy. Żyłem w tej błogiej nieświadomości, że w tą leniwą, wyborczą niedziele nikt nie wyskoczy z informacją, która spowoduje, że aż mi kapcie spadną z zaskoczenia. No cóż, znów Pana nie doceniłem, Panie Boll.

uwe boll

Otóż moi drodzy, nasz niestrudzony reżyser po ukończeniu prac nad filmem „Bloodrayne 3”, postanowił wziąć się za kolejną ekranizację gry komputerowej. Zgadnijcie na co padło tym razem? Trzy małe podpowiedzi – Hack'n'slash, Ehb i Jason Statham.

Dungeon Siege II

Powstanie Dungeon Siege 3

Dodał: , · Komentarzy: 0

Mamy dobrą i złą wiadomość dla fanów dwóch poprzednich części Dungeon Siege. Od której zacząć? Niech będzie, że od tej dobrej – jest nią oczywiście sama informacja o zamiarach stworzenia części trzeciej. Chris Taylor, założyciel Gas Powered Games oficjalnie potwierdził, że już niedługo rozpoczną się prace nad grą. A ta "zła" wiadomość?

"Wiele rzeczy ze starego Dungeon Siege'a zostanie takie, jakie było. Jednak część elementów zostanie uproszczona. Rezygnujemy z grup postaci. Uważam, że historia będzie traktować o jednym bohaterze. To było za dużo do ogarniania. Chcę, żeby skupiono się na pojedynczym bohaterze", mówi Taylor.

Miejmy nadzieję, że gra nie straci uroku. :) Przedsmak tego co może z tego wyjść czeka nas już w sierpniu, gdy ukaże się gra Space Siege – "kosmiczna" wersja oryginału.

Zatem... czekamy!

Dungeon Siege II

Dungeon Siege II: Edycja Deluxe

Dodał: , · Komentarzy: 0

Jak poinformowała Cenega, wyłączny partner firmy Take 2 Interactive w Polsce, już w grudniu do sprzedaży trafi Edycja Delux gry Dungeon Siege II. Będzie ona zawierać:

  • podstawową wersję gry Dungeon Siege II;
  • dodatek Dungeon Siege II: Broken World;
  • atrakcyjne materiały dodatkowe:
  • Sześć gotowych do wydruku portretów Evy,
  • Składaną mapę całego kontynentu Aranny, o wymiarach 360x230 mm,
  • Film o tworzeniu gry DSII, tapety oraz grafiki koncepcyjne,
  • Stworzone na potrzeby tej edycji gry, drukowane opowiadanie pt. „Złączeni na zawsze".
Dungeon Siege II

Dungeon Siege II w fajnej cenie!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Gram.pl ujawnił czternaście tytułów, które już niedługo pojawią się na pułkach sklepowych w cenie 39.90 zł. Wśród nich jest coś, co może zainteresować fana cRPG typu hack’n’slash – Dungeon Siege II. Jest to świetna okazja by zaopatrzyć się w tą fantastyczną grę.a

Dungeon Siege II

DS II – Księgi

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie w dziale Dungeon Siege II pojawił się artykuł, w którym znajduje się spis wszystkich ksiąg jakie możemy spotkać w naszej wędrówce, wraz z miejscem ich położenia.

Dungeon Siege II

W dniu dzisiejszym pragnę ogłosić, że nasz serwis wzbogacił się o dwa artykuły dotyczące gry Dunegeon Siege II. Pierwszy z nich to solucja do questa "Rozpacz Lelani" autorstwa czarownika Rincewinda. Wszyscy, którzy nie wiedzą gdzie szukać konkretnych przedmiotów albo już się pogubili w tym pokręconym zadaniu teraz uzyskają pomoc. Drugim smaczkiem jest poradnik mojego autorstwa. A w nim wszystko: od sterowania poczynając, a na taktykach i dobrych radach kończąc.

Zapraszamy!

Dungeon Siege II

Dungeon Siege II – Opis interfejsu

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dla wszystkich tych którzy jeszcze nie mieli okazji grać w Dungeon Siege'a II zamieściliśmy artykuł w którym pokazujemy co się zmieniło w stosunku do części pierwszej w interfejsie. Wyjaśniamy w nim które okna do czego służą, co oznaczają poszczególne elementy na minimapie i co kryje się pod konkretnymi ikonami. Ten mini poradnik na pewno przyda się wszystkim początkującym, ale nie tylko, wyjadacze też powinni znaleźć coś ciekawego tam dla siebie. Zapraszamy!

Dungeon Siege II

Mamy przyjemność poinformować was, że w dniu dzisiejszym w naszym serwisie pojawił się krótki filmik prezentujący fragment gry z nadchodzącego wielkimi krokami dodatku do Dungeon Siege'a II. Co nas czeka? Co się zmieniło? Czy warto czekać? Na te i na wiele innych pytań odpowiecie sobie sami po obejrzeniu tego trailerka. Zapraszam do pobierania tutaj.

Dungeon Siege II

Dungeon Siege II – recenzja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wprawdzie od wydania tej gry minął już jakiś czas, ale myślę, że dalej sporo osób w nią jeszcze nie grało, a jak wiadomo przed kupnem warto ściągnąć demo czy przeczytać jakąś recenzję (na przykład naszą ;)). Dla tych zaś, którzy mieli już przyjemność poznania gry, przeczytanie recenzji da możliwość porównania swoich odczuć z naszymi i ewentualnego podyskutowania na ten temat na forum. Zapraszam do lektury recenzji mojego i Ekhteliona autorstwa.

Wczytywanie...