Dungeon Siege II » Newsy

Od pierwszego lipca na stronie CD-Projekt trwa konkurs związany ze zbliżającą się premierą Dungeon Siege II. Co kilka dni, na tej stronie publikowany jest fragment opowiadania lub powieści fantasy, do którego uczestnicy konkursu muszą dopisać własne zakończenie.

Najlepsi otrzymają masę doskonałych gier fantasy: Złota Edycja SpellForce, Złota Edycja Morrowind, Gothic II, Beyond Divinity, Świątynia Pierwotnego Zła, Lionheart, Baldur´s Gate II, Icewind Dale II, Settlers: Dziedzictwo Królów, a w dniu premiery – Dungeon Siege II! Dziś poznaliśmy kolejnego laureata! Oto jego praca...

Jeżeli z niecierpliwością i zaciskając zęby czekacie na wydanie ukończonej wersji gry Dungeon Siege 2, pragniemy Was poinformować, że Microsoft Game Studios wyznaczyło już datę premiery tytułu. Na terenie Ameryki Północnej sprzedaż rozpocznie się 19 sierpnia. Autorem pecetowej wersji jest studio Gas Powered Games.

Co zobaczymy nowego w porównaniu do pierwszej odsłony RPG'a? Oczywiście potwory, bronie, ekwipunek, przygody oraz system Elite Battle Party. Dzięki niemu możemy zwerbować do naszej drużyny do sześciu kompanów, co pozwoli na łatwiejsze i ciekawsze wykonywanie misji.

Z przyjemnością przedstawiamy pierwszego laureata naszego konkursu Dungeon Siege II, w którym, jak zapewne doskonale wszyscy wiedzą, ale i tak przypomnimy, możecie wykazać się talentem literackim pisząc zakończenia wybranych fragmentów największych opowiadań i powieści fantasy. Pierwszy "etap" zabawy już za nami, czas więc ujawnić pierwszego zwycięzcę.

Dungeon Siege II

Konkurs Dungeon Siege II

Dodał: Tokar, sobota, 2 lipca 2005 · Komentarzy: 0

Premiera jednej z najbardziej oczekiwanych gier Action-RPG, Dungeon Siege II, nadchodzi wielkimi krokami (wrzesień 2005). Z tej okazji CD-Projekt ogłosił konkurs.

Od dziś na stronie tego serwisu umieszczane są fragmenty powieści i opowiadań fantasy. Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie najciekawszego dokończenia fragmentu. Na zwycięzców czeka wór gier fantasy! Rozpocznij przygodę!

Dungeon Siege II

Artworki – DS 2

Dodał: Nazin, środa, 11 maja 2005 · Komentarzy: 0

Dziś na stronie dodałem 31 artworksów z drugiej części Dungeon Siege. Zapraszam do oglądania.

Wczytywanie...