Dungeon Siege II

Dungeon Siege 2 PL – patch 2.2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dziś na gram.pl CD-Projekt umieścił nowy patch do Dungeon Sieg'a 2. Uaktualnia on grę z dowolnej wersji do wersji 2.2. Patch naprawia sporo błędów (głównie spowolnienie wydajności w polskiej wersji językowej [teoretycznie], a także kilka mniejszych, związanych choćby z samą rozgrywką, grą sieciową czy loadowaniem i save'owaniem gry). Zawiera też dokument tekstowy z FAQ.

Patch można ściągnąć stąd.

Dungeon Siege II

Gniew Żywiołów w Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Dungeon Siege II możemy przeczytać i zobaczyć jak działa kolejna moc w grze, Elemental Rage ("Gniew Żywiołów").

"Lekceważąc własną obronę, elfi wojownicy mogą wskoczyć do bitwy, zadając masywne obrażenia tak długo, jak długo zdołają utrzymać koncentrację. Techniki Gniewu Żywiołów są możliwe do wyuczenia, jednak są w stanie tego dokonać jedynie najlepsi wojownicy. Ten "medytacyjny szał" jest najgroźniejszą formą ataku, jaka jest dostępna elfim mistrzom miecza."

Dungeon Siege II

Opis nowej mocy z Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie Dungeon Siege II, możemy zapoznać się z opisem działania nowej mocy. Waves of Power ("Fale Mocy") – jest to umiejętność, umożliwiająca znawcy elfickiej sztuki walki dwoma brońmi naraz, utworzenie fal mocy, które, runąc przed siebie, rozrywają przeciwników stojących na ich drodze. Celem Fal Mocy może być fragment terenu lub przeciwnik. Możemy ich użyć tylko w przypadku kiedy nosimy broń w obu rękach.

Dungeon Siege II

Dungeon Siege 2 patch 1.2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ukazał się patch do angielskiej wersji Dungeon Siege'a 2. Nowa łatka poza zmianą numeru wersji na 1.2, naprawia parę pomniejszych błędów w samej rozgrywce, trybie multiplayer oraz systemie autosave'ów. Więcej o patchu na tej stronie. A samą łatkę można pobrać z serwisu gamershell.com POBIERZ.

Dungeon Siege II

Dungeon Siege II – potwór i dostawa broni

Dodał: , · Komentarzy: 0

W piątek na półki polskich sklepów trafiła druga część Dungeon Siege. Z tej okazji odświeżamy nieco świat gry, informując o aktualizacjach na jej oficjalnej witrynie. Mamy okazję zapoznać się tam z opisem kolejnego przeciwnika rodem z Dungeon Siege II. Jest nim Morden – Drulva Butcher (Rzeźnik Morden – Drulva), czteronogi stwór ogromnej siły, uzbrojony w długą broń o dwóch ostrzach.

Ażeby lepiej radzić sobie z takimi zawalidrogami, możemy skorzystać z takich narzędzi mordu, jak te zaprezentowane na oficjalnej stronie gry. Są to Throwing Shiv i The Fourth Wind Oba przykłady oręża służą do zabijania przeciwnika na odległość. To bardzo silna broń.

Dungeon Siege II

Polska premiera Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Z oświadczenia prasowego CD Projekt (wydawcy gry):

"Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z zapowiedziami, od dziś w sklepach w całej Polsce dostępna jest rewelacyjna gra Dungeon Siege II! Kontynuacja jednej z najlepszych gier Action-RPG wszech czasów została wydana w polskiej kinowej wersji językowej, mieści się na 4 płytach CD, a jej sugerowana cena wynosi 129,90 PLN.

Dungeon Siege to kultowa gra, która w perfekcyjny sposób połączyła elementy RPG z dynamiczną akcją. Przez wielu uznawana jest za najlepszą tego typu produkcję od czasów Diablo II!

Dungeon Siege II

Dobry start Dungeon Siege II!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Dungeon Siege II spotkało się z niezwykle ciepłym przyjęciem na amerykańskim rynku o czym najlepiej świadczy fakt, iż średnia ocen gry kształtuje się na poziomie 80% (wg serwisu GameRankings.com), a w pierwszym tygodniu swojej obecności na rynku Dungeon Siege II uplasowało się na pierwszym miejscu listy najlepiej sprzedających się gier na komputery PC!

Dungeon Siege II

Demo Dungeon Siege 2

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis GamersHell od jakieś czasu hostuje demo Dungeon Siege'a 2. Jest to ostatnia możliwość przetestowania tego produktu przed premierą polskie wersji językowej. Niestety jest jedno 'ale' demo zajmuje 'jedyne' 1.4gb. Jeżeli mimo to ciągle jesteście zainteresowani to kliknijcie tutaj.

Dungeon Siege II

Nowa umiejętność w Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Na oficjalnej stronie gry Dungeon Siege II możemy znaleźć informacje na temat nowej umiejętności – Provoke. Zobacz tutaj. Jak czytamy, poprzez uderzanie bronią o tarcze, ofiarny rycerz jest w stanie zwrócić na siebie uwagę wrogów znajdujących się w pobliżu, odciągając ich choćby od kompanów znajdujących się w niebezpieczeństwie.

Wczytywanie...