Polska premiera Dungeon Siege II

1 minuta czytania

Z oświadczenia prasowego CD Projekt (wydawcy gry):

"Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z zapowiedziami, od dziś w sklepach w całej Polsce dostępna jest rewelacyjna gra Dungeon Siege II! Kontynuacja jednej z najlepszych gier Action-RPG wszech czasów została wydana w polskiej kinowej wersji językowej, mieści się na 4 płytach CD, a jej sugerowana cena wynosi 129,90 PLN.

Dungeon Siege to kultowa gra, która w perfekcyjny sposób połączyła elementy RPG z dynamiczną akcją. Przez wielu uznawana jest za najlepszą tego typu produkcję od czasów Diablo II!

W nowej części gracze muszą zwrócić uwagę na rozważny dobór towarzyszy. Dzięki zupełnie nowemu systemowi rozwoju postaci i ogromnej ilości nowych umiejętności, prawdziwym wyzwaniem staje się dostosowywanie drużyny do aktualnych potrzeb. Interaktywność otoczenia przestała być pustym słowem w Dungeon Siege II. Podczas walki gracze będą mogli wykorzystywać wiele elementów otaczającego ich krajobrazu – muszą tylko dobrze ocenić ich strategiczną przydatność! Więcej o nowej części Dungeon Siege II na stronie http://ds2.cdprojekt.com/.

Dungeon Siege 2 jest jednocześnie pierwszą grą objętą programem gram.pl. Oznacza to, że w pudełku znajdą się Wirtualne Pieniądze, które będzie można wydać na gry w sklepie gram.pl. W związku z tym, że jest to pierwsza gra objęta wspomnianym programem, w pudełku będzie można znaleźć aż 45 wPLN! Przynależność Dungeon Siege II do programu to również dożywotnia gwarancja na nośnik – bez względu na to co się z nim stanie wymienimy nośnik z grą na nowy. Premiera gram.pl już 6 października!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...