posiadlosc
Dungeon Siege II

Dungeon Siege II – Czarna Edycja

Dodał: , · Komentarzy: 0

Oficjalne oświadczenie firmy CD-Projekt:

"Spieszymy poinformować o przesunięciu premiery nowej edycji gry Dungeon Siege II. Zmiana terminu spowodowana jest tym, że specjalne plastikowe rękawy zabezpieczające pakiet Czarnej Edycji nie spełniały wymagań firmy. Obecnie trwają prace nad ulepszoną wersją opakowania i specjalnego rękawa. Nowa data premiery została ustalona na 30 marca...."

Dungeon Siege II

Oficjalne oświadczenie firmy CD-Projekt:

"Mamy przyjemność poinformować, że nowa edycja Dungeon Siege II, niezwykle popularnej gry Action-RPG, pojawi się w sprzedaży już 23 marca.

W skład Czarnej Edycji Dungeon Siege II, poza doskonałą grą z gatunku hack'n'slash, wchodzą: obszerny drukowany poradnik oraz płyta z materiałami dodatkowymi, takimi jak film dokumentalny i uaktualnienia do gry. Program został wyposażony we wszystkie aktualne poprawki, o których więcej można przeczytać pod tym adresem. Dungeon Siege II Edycja Czarna pojawi się w sklepach w sugerowanej cenie 99,90 PLN."

Dungeon Siege II

Na oficjalnej stronie twórców Dungeon Siege II – Gas Powered Games, Chris Taylor poinformował, że w najbliższym czasie możemy oczekiwać podania daty premiery oficjalnego rozszerzenia do gry.

Wiadomość taka znalazła się w liście skierowanym do graczy, z okazji końca roku.

Najbliższy rok przyniesie także ujawnienie nowych projektów tworzonych przez zespół. Może w nich będzie jakiś RPG? Kto wie?

Dungeon Siege II

Nowe demo Dungeon Siege II

Dodał: , · Komentarzy: 0

Twórcy Dungeon Siege – Gas Powered Games przygotowało dla graczy nową wersję starego demo jej najnowszej gry. Występuje ono tylko w wersji angielskiej, zajmuję mniej miejsca na dysku niż poprzednie i zawiera najnowsze poprawki do gry. Demo znajduję się tutaj (1,39 GB).

Wczytywanie...