Komputer Świat GRY EXTRA MAX 1/2012 już w kioskach!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

komputer świat, gry extra max, numer 1/2012, plakaty, prezenty, pełne wersje

Nowy numer magazynu Komputer Świat GRY EXTRA MAX w całości poświęcamy nadchodzącym grom fabularnym i MMO, które trafią na pecety oraz konsole. Do pisma dołączono aż dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami i filmami oraz aż cztery plakaty z epickimi motywami!

Poznawanie baśniowych krain w ciele coraz silniejszego bohatera i jego drużyny, wplątywanie się w zawiłe intrygi i toczenie epickich pojedynków o losy świata czy drogocenne łupy – to cechy gier fabularnych, które od lat urzekają graczy z całego świata. W nadchodzących miesiącach półki sklepowe znów będą się uginać od erpegów, dzięki którym oderwiemy się od rzeczywistości i spędzimy długie godziny w stworzonych specjalnie dla nas światach. Redakcja magazynu Komputer Świat GRY wybrała spośród nich te, które mają największe szanse by rozkochać graczy i zapewnić im niezapomniane przeżycia.

W naszym przeglądzie przedstawiamy najnowsze doniesienia i informacje o nadchodzących grach fabularnych – zarówno tych przeznaczonych do samotnej rozgrywki, jak i produkcjach sieciowych, w których odległe krainy zasiedlą tysiące graczy chcących wspólnie przeżywać nowe przygody. Sprawdzamy między innymi jak będzie wyglądać odpieranie inwazji obcych w Mass Effect 3, czy fabularna odsłona Game of Thrones pozostanie wierna założeniom książki (i serialu), co zaoferują dwa projekty tworzone z udziałem pisarza fantasy R.A. Salvatore (Kingdoms of Amalur: Reckoning oraz Neverwinter) i czym zaskoczy posiadaczy Xboxa 360 Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Piszemy też o Diablo 3, Tera, Guild Wars 2, Dragon Age 3, Torchlight 2 i innych grach fabularnych.

komputer świat, gry extra max, numer 1/2012, plakaty, prezenty, pełne wersje

Poza artykułami w numerze znalazły się aż 4 plakaty, w tym z The Elder Scrolls V: Skyrim, Kingdoms of Amalur: Reckoning i Mass Effect 3. Do numeru dołączamy też inny prezent – dodatkowe czasopisma i dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie!

komputer świat, gry extra max, numer 1/2012, plakaty, prezenty, pełne wersje

Komputer Świat GRY EXTRA MAX 1/2012 już w kioskach w cenie 12,90 zł!

SPIS TREŚCI:

 • NOWOŚCI| Przed premierą
 • Doniesienia (Dragon Age 3, Fallout MMO, Mount & Blade 2)
 • Diablo 3
 • Drakensang Online
 • Game of Thrones
 • Guild Wars 2
 • Kingdoms of Amalur: Reckoning
 • Mass Effect 3
 • Neverwinter
 • Tera
 • The Dark Eye: Demonicon
 • Torchlight 2
 • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (Xbox360)

4 PLAKATY

 • Kingdoms of Amalur: Reckoning
 • Mass Effect 3
 • The Elder Scrolls V: Skyrim
 • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

EXTRA PREZENT

 • Dwie płyty DVD z pełnymi wersjami gier, demami, filmami i dodatkami

Komentarze

0
·
Hmm ze względu na plakaty i doniesienia na temat wyżej wymienionych gier z chęcią kupię ten numer.
Holden a wiesz może jakie są zawarte pełne wersje gier w tym numerze?
0
·
Nie wiem - to trochę dziwne, ale nie widzę tej informacji u nich na stronie.
0
·
Panowie, to jest popularne "czyszczenie magazynów", czyli pewien recycling starych numerów "PLAY" i "Komputer Świat Gry". Dostajesz dwa losowe starsze wydania tych dwumiesięczników, które im się nie sprzedały, a żal im do niszczarki wrzucić Zatem, trzeba szukać i mieć trochę szczęścia - możesz trafić na numery z "Tom Clancy's EndWar", "Heroes V: Dzikie Hordy" czy jakieś specjalne wydanie z dodatkami do "The Sims". Kwestia wspomnianego farta.
0
·
Gry jak gry, ale plakaty... oj a miałem grosza nie wydać w tym miesiącu na gry...
0
·
Plakaty ładne, ale niepotrzebnie dali na nich takie wielkie logo gazety, i to w górnej części plakatu.
Podziękował, nie kupi
0
·
Część RPG to bieda z nędzą, delikatnie mówiąc.
3 x hack & slash, 1 strzelanka a Game of Thrones to jedna, wielka niewiadoma.

Chyba następny gatunek gier nie przeżył ewolucji next-gen. :-(
0
·
Witam. Mamdo was pytanie. Nie wiem czy ja dobrze zrozumiałem. Czy to całe czyszczenie magazynów jest tak że mogę w jednym miesiącu kupić kilka tych pakowanych gazet i za każdymrazem mogę miec coś innego?? i co ile one się ukazują?? Nigdzie nie mogę znależć info na ten temat
0
·

Cytat

Czy to całe czyszczenie magazynów jest tak że mogę w jednym miesiącu kupić kilka tych pakowanych gazet i za każdymrazem mogę miec coś innego??


Mhm, choć trzeba zaznaczyć, że możesz nie znaczy - musisz. Problem w tym, że się nie dowiesz, co tam w środku się kryje, dopóki nie zdecydujesz się otworzyć folii

Cytat

i co ile one się ukazują??


Takie czyszczenie? Hm... trudno orzec, ale średnio raz na kwartał.

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...