Baldur's Gate: Enhanced Edition – Gameplay trailer

Jako że już w tą środę ukaże się edycja rozszerzona kultowego "Baldur's Gate", twórcy udostępnili gameplay trailer, któremu zdecydowanie warto się przyjrzeć. W końcu to pierwsza okazja do zobaczenia, jak prezentuje się produkcja BioWare odkurzona przez studio Beamdog. Czy nowa zawartość i lifting graficzny skłonią was do ponownego zakupu tego świetnego RPG-a?

Komentarze

0
·
Na moje zmienili interfejs i to na paskudniejszy.

Czy mnie myliły oczy, mózg i uszy, czy gra miała zostać przeniesiona na nowszą, quasi-3d wersję Infinity?
0
·
Interfejs jest ładny. Widzę też nowe lokacje. Ciekawe, czy o ile poprawiono szczegółowość grafiki. Słyszę brzydką muzykę i dziwne głosy. I zastanawiam się, co na to Polscy aktorzy dubbingowi, zwłaszcza Ci, którzy już nie żyją.

Cóż, wygląda na to, że muszę znaleźć sobie karmiciela, bo przeznaczę część mojego funduszu żywnościowego na Enhanced Edition. Ale nie boli mnie perspektywa niedojadania. Bo przecież jak mógłbym sobie odmówić?
0
·

Cytat

zastanawiam się, co na to Polscy aktorzy dubbingowi, zwłaszcza Ci, którzy już nie żyją


Z tego, co wiem, kwestie z oryginalnego BG mieli zostawić niezmienione (i nie dogrywać więcej do oryginalnych postaci), więc z tym, że niektórzy aktorzy nie żyją (a właściwie jedna aktorka - Gabriela Kownacka), problemu nie będzie - nowe głosy mają być nagrywane tylko dla nowych postaci (ciekaw jestem, ile ich będzie, nie licząc 3 nowych przyłączalnych).

Mam też nadzieję, że będzie czas i fundusze (zwłaszcza fundusze) na zrobienie dubbingu nowych postaci przez profesjonalnych aktorów (skoro tłumaczami mogli być wolontariusze, to teoretycznie dubbingować też by mogli...). Chociaż słowa "mam nadzieję" są trochę przesadzone, skoro i tak nie zamierzam kupować BG:EE za ok. 65 złotych, skoro w kolejce do zagrania czeka całe mnóstwo innych gier (z darmową megainstalką World of Baldur's Gate na czele)
0
·
Na pierwszy rzut oka, szkoda mi kasy na zwykle BG + mod na rozdzielczość i inny interface
PPoczekam az modderzy wyciagna z tej wersji pliki, ktore pozwolą na takie zmiany w zwykłej wersji BG
0
·
Wygląda to ok, choć wydaje mi się że niektóre lokacje nie zostały zbytnio poprawione od strony wizualnej, co może nieco kontrastować. Poczekam na opinie po premierze, na zakup zadecyduję się może kiedy cena spadnie do ok 20-30zł
0
Gość_SirXan* ·
Mam nadzieję, że polskie tłumaczenie z oryginalne BG też będzie nienaruszona plus poprawki drobne błędów.
0
Gość_Noname* ·
Nie wiecie czy bedzie wersja na telefony? s3 i note 2 smialo mozna cisnac.
0
·
@SirXan - chyba właśnie tak ma być. Ekipy tłumaczy (zdaje się, że głównie albo i wyłącznie wolontariuszy) pracują nad tłumaczeniem nowych tekstów i wprowadzaniem poprawek do starego, ale na pewno nie będą tłumaczyć dawnych tekstów jeszcze raz, od zera - to by się zwyczajnie nie opłacało i nie miało sensu.

@NoName - poza Windowsem mają być wersje na Mac OS X, iPada oraz Androida. O żadnej innej wersji nie słyszałem.
0
Gość_Stef* ·
Co do polskiej wersji językowej, można poczytać na twiterze twórców.
Jest wyraźnie napisane, że będzie to wersja kinowa - czyli z polskimi
napisami. I może nie być jeszcze polskiej wersji w dniu premiery
tylko z czasem w aktualizacji.

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...