Pillars of Eternity

Na oficjalnej stronie gry "Pillars of Eternity" pojawiła się nowa aktualizacja dziennika deweloperów, w której producent gry, Bardon Adler, poinformował, że tytuł już wkrótce wejdzie w fazę beta. Oznacza to, że większość elementów składających się na rozgrywkę jest już gotowa i nastał czas na usuwanie błędów i doszlifowywanie wszystkiego, by nabrało oczekiwanego błysku.

pillars of eternity

Przyjrzyjmy się dokładniej, co my tu mamy:

Torment: Tides of Numenera

Myśleliście sobie, że zagracie w następcę gry "Planescape: Torment" w grudniu bieżącego roku, a jednak okazało się, że premiera będzie miała miejsce dopiero w pierwszej połowie przyszłego? Otóż to również już nieaktualna informacja. Studio inXile Entertainment poinformowało, że data premiery "Torment: Tides of Numenera" musi zostać po raz kolejny przesunięta, tym razem na czwarty kwartał 2015 roku. Dlaczego? Zapraszam do rozwinięcia.

torment: tides of numenera
Arena of Fate

Arena of Fate – nowa MOBA startuje

Dodał: , · Komentarzy: 3

Słyszeliście już o najnowszej produkcji studia Cytek Black Sea? Mowa tu oczywiście o kolejnej grze typu MOBA z tego roku, czyli "Arena of Fate". Trzeba przyznać, że teraz produkcji z tego gatunku jest jak grzybów po deszczu. Dopiero co miałem przyjemność recenzować dla Was "Smite" oraz chwilę wcześniej (z nieco mniejszą przyjemnością) "Infinite Crisis". No dobrze – przyjrzyjmy się, co tym razem zostanie nam zaserwowane.

arena of fate
LEGO Batman 3: Poza Gotham

Na targach E3 swoje pięć minut otrzymał również klockowy Batman – ten z serii LEGO. Gra jest o tyle ciekawa, bo rozgrywa się w kosmosie, gdzie studio Rocksteady nas nie zabierze. Nie wspominając już o obecności Ligi Sprawiedliwych oraz superzłoczyńcach, którzy aby uratować Ziemię, będą musieli współpracować.

lego batman 3, beyond gotham

Przypomnę, że głównym przeciwnikiem będzie Brainiac – nemezis Supermana. Zmniejszył on planetę za pomocą pierścieni mocy odebranym Zielonym Latarniom i dołączył ją do swojej kolekcji. Drużyna herosów oraz szwarccharakterów, chcąc nie chcąc, wyrusza w kosmiczną podróż, aby odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Gameplay pokazany na targach E3, oprócz Batmana, pokazuje w akcji również inne postacie – Flasha, Cyborga i Firefly'a.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

[Targi E3] Geralt i Janek z bagien

Dodał: , · Komentarzy: 3

Nie macie jeszcze dość naszego białowłosego kolegi? Jeżeli nie, to znakomicie się składa, gdyż twórcy zaprezentowali kolejny urywek rozgrywki z "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Tym razem przemierzamy nieprzyjazne i bagniste tereny Ziemi Niczyjej, rozglądając się za nietypowym jegomościem, który jest w posiadaniu informacji o dziewczynie poszukiwanej przez Geralta.

wiedźmin 3, dziki gon, the witcher 3

Co prawda, fragment tyłka nie urywa i nie pokazuje niczego, czego byśmy wcześniej już nie widzieli, ale każdy niecierpliwie wyczekujący premiery gry fan powinien być ukontentowany.

Pathfinder

PAP: Mummy's Mask: Secrets of the Sphinx

Dodał: , · Komentarzy: 1
pathfinder, okładka

Wyprawa do bibliotek Tephu okazała się owocna. Pośród licznych zapisków i pergaminów, poszukiwacze przygód odnaleźli istotne informacje dotyczące latającego grobowca faraona Hakotepa I i jego twórcy – Chisiseka. Problem stanowi jednak fakt, że zmumifikowane ciało architekta zostało skradzione przez kult Zapomnianego Faraona i prawdopodobnie znajduje się wewnątrz monumentalnego, pozbawionego twarzy, Ślepego Sfinksa.

Sprawa nie wyglądałaby tak tragicznie, gdyby nie ingerencja w sprawy kultystów same demonicznej władczyni Areshkagal, pani portali i zagadek. Ten pozbawiony twarzy demoniczny sfinks o błękitnej sierści nie należy do łatwych przeciwników, lubując się we wszelakich intrygach i łamigłówkach, mogących pozbawić zmysłów nawet najwytrwalszych. Jednak przedarcie się przez jej popleczników, jest jedynym wyjściem, by wreszcie zmierzyć się z liderem kultu – Zapomnianym Faraonem, którego ciało zostało przejęte przez fragment duszy Hakotepa I.

Angry Birds Epic

Wściekłe ptaki nadciągają

Dodał: , · Komentarzy: 1

Dawno, dawno temu informowałem Was, że studio Rovio, twórcy serii "Angry Birds", tworzy nową odsłonę o ptaszyskach w klimacie RPG zatytułowaną "Epic". Z czym przychodzę dzisiaj? Otóż owa produkcja właśnie trafia w nasze ręce. Już 12 czerwca tytuł zadebiutuje na polskim rynku w modelu free-to-play i będzie dostępny do pobrania na urządzenia mobilne z systemami iOS oraz Android. Za jakiś czas pojawi się również w wersji na Windows Phone 8.

angry birds epic
Assassin's Creed: Unity

Dziś dowiedzieliśmy się kolejnych ciekawych informacji o zbliżającej się kolejnej odsłonie serii Assassin's Creed. Unity, które zabierze nas w czasy Rewolucji Francuskiej, jest przygotowywane z myślą o konsolach najnowszej generacji oraz komputerach osobistych. Oznacza to pewne, może nie rewolucyjne, ale bardzo dogodne zmiany w grze.

assassin's creed: unity
Filmy fantastyczne

Latino Review po raz kolejny podało smakowite informacje dotyczące nadchodzących filmowych hitów. Tym razem portal doniósł o tym, jak będzie wyglądał początek Avengers: Age of Ultron. Opis dotyczy pierwszych 15-20 minut i stanowi jeden wielki spoiler – dlatego ostrzegam tych, którzy nie chcą sobie psuć seansu. Oczywiście, jak zawsze to bywa w przypadku nieoficjalnych wieści, nie należy traktować poniższego zarysu początku jako pewnik. Aczkolwiek Latino Review słynie z bardziej rzetelnych informacji niż ich konkurencja.

avengers
Wczytywanie...