Ptasi RPG!

1 minuta czytania

Niekiedy zdarza się, że człowiek, obserwując świat, myśli sobie – "nic już mnie nie jest w stanie zaskoczyć". Wtedy właśnie okazuje się, że to nieprawda. Już tłumaczę, skąd te moje przemyślenia. Otóż studio Rovio, odpowiedzialne za serię "Angry Birds", zapowiedziało kolejną część. Nosi ona podtytuł "Epic".

O co całe zamieszanie? Przecież nowe części wychodzą co i raz – powiedzą niektórzy z was. I zgodziłbym się, że nie ma o co robić szumu, gdyby nie fakt, że ta część będzie... RPG-iem z turową walką.

angry birds, epic, ptaki

Jak informuje serwis Kotaku, tym razem autorzy inspirują się średniowiecznym stylem. Gra będzie posiadała fabułę, a nawet rozwinięty system craftingu, za którego pomocą będziemy mogli tworzyć mikstury, broń i pancerze. Dodatkowo "Epic" będzie wzbogacony o sklep z mikropłatnościami, które będą służyły przyśpieszaniu wytwarzania przedmiotów.

Tytuł ukaże się w wersji testowej jeszcze w tym tygodniu w Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii, do nabycia poprzez iTunes. Wersja dostępna dla całego świata ma się pojawić jeszcze w tym roku na iOS, Android i Windows Phone 8.

Co sądzicie o takim pomyśle na kolejną część serii? Zapraszamy do dyskusji.

angry birds, epic, ptaki

Komentarze

0
·
Ja wiem, że to wyciąganie kasy, turbomakreting i w ogóle nabijanie w butelkę, ale... Kupuję w ciemno
0
·
Wiele można o tej serii powiedzieć, ale braków pomysłów im zarzucić nie można.
0
·
Ciekawe czy będę mógł używać broni z dodatku Star Wars .

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...