dziki_lad

Avengers: Age of Ultron – Opis możliwego początku

2 minuty czytania

Latino Review po raz kolejny podało smakowite informacje dotyczące nadchodzących filmowych hitów. Tym razem portal doniósł o tym, jak będzie wyglądał początek Avengers: Age of Ultron. Opis dotyczy pierwszych 15-20 minut i stanowi jeden wielki spoiler – dlatego ostrzegam tych, którzy nie chcą sobie psuć seansu. Oczywiście, jak zawsze to bywa w przypadku nieoficjalnych wieści, nie należy traktować poniższego zarysu początku jako pewnik. Aczkolwiek Latino Review słynie z bardziej rzetelnych informacji niż ich konkurencja.

avengers

Według Latino Review drugi "Avengers" rozpoczyna się zaraz po ostatniej scenie "Kapitana Ameryki 2: Zimowego Żołnierza" – tej znajdującej się po napisach, w której pojawił się Baron Von Strucker. Mściciele atakują jego rezydencję w celu jej zniszczenia oraz odzyskania laski Lokiego, broni Chitauri i ciała Lewiatana. Quicksilver i Scarlett Witch staną po stronie Struckera, a ta ostatnia rzuci urok na Hulka, przekonując go, że Lewiatan wciąż żyje. Hulk wpadnie w szał i wszystkich zaatakuje.

Misja mimo to kończy się sukcesem, więc Mściciele powracają do bazy. Tam będą zabawiać się młotem Thora – ani Tony Stark w pełnym rynsztunku, ani Kapitan Ameryka, nie zdołają jej podnieść. Latino Review uważa jednak, że ulegnie to modyfikacji, ponieważ w komiksach Kapitan Ameryka potrafił posługiwać się młotem Thora bez większych kłopotów.

avengers

Następne sceny rzucą światło na pewne zaskakujące fakty. Okazuje się, że Banner kocha się w... Czarnej Wdowie. Nie ufa jednak drugiemu sobie, więc skrywa swoje uczucie. Kobieta, rzecz jasna, wie o uczuciu, jakim darzy ją "zielony" członek Mścicieli. Osobiście taka sytuacja bardziej mi się podoba niżeli zalecanie się do Wdowy Bartona. Kolejne rewelacje miłosne dotyczą Thora – ten rozstał się z Jane, która związała się z Richardem. Bóg piorunów mówi wszystkim dookoła, że tak jest lepiej, choć zapewne sam bardzo cierpi z powodu zerwania ze swoją ukochaną.

Premiera Avengers: Age of Ultron przypada na 23 kwietnia 2015 roku.

Źródło: www.latino-review.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...