Guild Wars: Factions

Update GuildWars

Dodał: , · Komentarzy: 0

Ukazał się kolejny update dotyczący GuildWars. Dodano w nim nowy tryb wyświetlania umiejętności i naprawiono kilka błędów. Główną zmianą jest opcja skracania opisów. Podczas pierwszego zalogowania pojawi się wiadomość, pytająca jakie opisy umiejętności powinny się pojawiać. Mamy do wyboru treść tradycyjną lub skróconą. Aby później zmienić swoją decyzję należy wejść do panelu opcji głównych w grze.

Oto przykład:

  • Opis tradycyjny umiejętności Defensive Stance – For 1..7 seconds, you have +24 armor and you have a 75% chance to block melee and projectile attacks. Defensive Stance ends if you use a skill.
  • Opis skrócony umiejętności Defensive Stance – (1..7 seconds.) You have 75% chance to block and +24 armor. Ends if you use a skill.

Lista poprawionych błędów w rozwinięciu.

Two Worlds

Dodatek do Two Worlds na Xboxa

Dodał: , · Komentarzy: 0

Two Worlds, gra cRPG stworzona przez polaków, mimo tego że nie dostała wielu pochlebnych recenzji doczekała się pierwszego dodatku.

Jak informuje nas serwis Xbox Live Marketplace, za 600 punktów możemy otrzymać "Tainted Blood" – taką bowiem nazwę otrzymał ten dodatek, który daje nam cztery nowe mapy do rozgrywki sieciowej oraz trzydzieści pięć nowych questów. Podliczając "Tainted Blood" to około dziesięciu godzin więcej rozrywki.

Game Exe

Kolejny debiut redaktora!

Dodał: , · Komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym w końcu ujrzały światło dzienne dwa teksty nadesłane przez naszego nowego redaktora-tłumacza – Matthiasa Circello. Są krótkie, wręcz encyklopedyczne opisy dodatków do Obliviona. Już wkrótce jednak będziemy mogli zapoznać się z obszerniejszymi i poważniejszymi dziełami wyżej wymienionego.

A czy wiesz o tym, że tylko co drugi redaktor GameExe ma swoje własne Ferrari? ;) Więcej tutaj -> KLIK.

Książki fantastyczne

Recenzja "Straży Nocnej"

Dodał: , · Komentarzy: 0

Terry Pratchett – autor poczytnej serii o Świecie Dysku, mistrz groteski, szermierz przewrotności, prześmiewca i wnikliwy obserwator ponownie udowadnia, że nie brakuje mu świetnych pomysłów na kolejne książki. Jeśli wydaje się wam, że po napisaniu blisko 30 książek osadzonych w jednych realiach, pozostaje już tylko powtarzać pewne schematy, to macie rację, wydaje się wam.

„Straż Nocna” to powieść poświęcona chyba jednemu z najciekawszych zestawów bohaterów w Świecie Dysku ... (czytaj dalej)

Czasopisma

18 marca do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce trafi najnowszy, kwietniowy CD-Action. Wydanie wybitnie jubileuszowe, gdyż pismo obchodzi dwunaste urodziny oraz jest to okrągły 150 numer. W tym miesiącu znajdziemy w nim smakowity kąsek dla każdego fana klimatów futurystycznych, pełną wersję gry Deus Ex: Invisible War. Co prawda wielu kręciło nosem, że druga cześć to już nie to samo, jednakże nic nie staje nam na przeszkodzie przekonać się o tym na własnej skórze. Lepszej okazji już chyba nie będzie ;)

Na DVD pełne wersje:

  • Deus Ex: Invisible War PL
  • Total Annihilation: Kingdoms
  • Tactical Ops – Wojna z terrorem PL
  • 150 najlepszych gier freeware

Hity numeru:

  • Zapowiedzi: C&C: Red Alert 3, The Sims 3
  • Tematy numeru: Aliens: Colonial Marines, Game Developers Conference
  • Recenzje: Assassin´s Creed, Lost: Zagubieni, Puzzle Quest, Legend, Sins of a Solar Empire
  • NDSN, Na luzie, AR, testy sprzętu, Modulator

148 stron, DVD 9 GB, książeczka (196 stron), dwustronny plakat, cena 15,99 zł.

Mass Effect 2

Mass Effect 2 na PC – potwierdzony

Dodał: , · Komentarzy: 0

Matt Awood, senior manager firmy BioWare, poinformował że druga cześć gry Mass Effect trafi na komputery osobiste najszybciej jak to możliwe.

Najprawdopodobniej obie wersje ukażą się w rożnych terminach, jednakże nie będzie to tak przerażająca różnica jak w przypadku pierwszej odsłony (wersja na Xbox 360 ukazała się 23 listopada, premiera na PC w maju). Jak zwykle dużo zależy od nas, graczy i od tego czy pójdziemy do sklepów decydując się na zakup gry. Wyniki sprzedaży pierwszej części Mass Effect pokażą BioWare czy opłaca się inwestować w komputery, czy też należy sobie odpuścić ten pomysł.

Obecnie brak konkretnych informacji, na temat daty premiery Mass Effect 2 na PC.

The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar

Firma Turbine Entertainment, na obecnie trwającym Connect 08 w Birmingham oświadczyła, iż w tym roku gracze "The Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar" mogą przygotowywać się na przyjęcie pierwszego rozszerzenia o szumnej nazwie "The Mines of Moria".

Co nowego ? Maksymalny poziom postaci zostanie podniesiony do sześćdziesiątego. Pojawią się dwie zupełnie nowe klasy: Warden i Runekeeper. Poza tym standardowo w nasze ręce trafi nowe uzbrojenie, a także nieznacznie zostanie poprawiona grafika.

Jak wskazuje nazwa dodatku, wybierzemy się do krasnoludzkich siedzib pod Górami Mglistymi, które zostaną odzwierciedlone jako osobne lokacje. Prócz tego przyjdzie nam wędrować po królestwie Eriadoru. Nie unikniemy także potyczki z Czatownikiem oraz Balrogiem.

Konwenty

Arsenał Fantastyki z Cinema City

Dodał: , · Komentarzy: 0

Cinema City Kinepolis, Pyrkon oraz Księgarnia Arsenał zapraszają na towarzyszącą Pyrkonowi imprezę Arsenał Fantastyki z Cinema City: Literatura czy Film?. W dniach 25-28 marca w Cinema City Kinepolis obejrzeć będzie można 11 filmów fantastycznych w kilku blokach tematycznych. Wszystkie proponowane filmy łączy wspólna cecha – ich podstawę stanowią dzieła literackie.

Pokazom filmów towarzyszyć będą od wtorku do czwartku dodatkowe atrakcje w holu Cinema City Kinepolis przygotowane przez organizatorów Pyrkonu i księgarnię Arsenał: pokazy i turnieje gier planszowych i bitewnych, w tym nauka gry Mechwarrior wraz z rozdawaniem bezpłatnych egzemplarzy dla nowych graczy (War College).

Pyrkon 2008

Nastąpił przeciek na temat kolejnych atrakcji, które będą miały miejsce na Pyrkonie

Swoją konwentową premierę na Pyrkonie 2008 będzie miała gra "Trybiki". Oprócz prezentacji gry, planowany jest turniej i stoisko wydawnictwa z promocyjnymi cenami, a w pyrkonowym sklepiku z nagrodami zwycięzcy konkursów znajdą kilka egzemplarzy "Trybików". więcej

Blok gier bitewnych wzbogacił się o kolejny turniej – gry Flames of War, który odbędzie się w niedzielę.

Przewidywana jest też masa dodatkowych atrakcji, z których kilka zostało ujawnionych:

Wczytywanie...