swiat_dryftu2

Arsenał Fantastyki z Cinema City

1 minuta czytania

Cinema City Kinepolis, Pyrkon oraz Księgarnia Arsenał zapraszają na towarzyszącą Pyrkonowi imprezę Arsenał Fantastyki z Cinema City: Literatura czy Film?. W dniach 25-28 marca w Cinema City Kinepolis obejrzeć będzie można 11 filmów fantastycznych w kilku blokach tematycznych. Wszystkie proponowane filmy łączy wspólna cecha – ich podstawę stanowią dzieła literackie.

Pokazom filmów towarzyszyć będą od wtorku do czwartku dodatkowe atrakcje w holu Cinema City Kinepolis przygotowane przez organizatorów Pyrkonu i księgarnię Arsenał: pokazy i turnieje gier planszowych i bitewnych, w tym nauka gry Mechwarrior wraz z rozdawaniem bezpłatnych egzemplarzy dla nowych graczy (War College).

Działo się będzie również w księgarniach Arsenał! W piątek 28.03.2008 o godz. 19:00 w księgarni na poznańskim rynku odbędzie się spotkanie autorskie z Jarosławem Grzędowiczem i Mają Lidią Kossakowską, a w sobotę 29.03.2008 od godziny 13:00 w księgarni w Cinema City Kinepolis członkowie 501st Legion Polish Outpost będą czytać dzieciom.

A finałem wszystkich tych atrakcji będzie sam Pyrkon 2008! Szczegółowy program imprezy dostępny na stronie Pyrkonu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...