Risen

Piranha Bytes i coś nowego

Dodał: , · Komentarzy: 0

Czy wiecie czym jest RPB? Tak? To Świetnie, bo my jeszcze nie za bardzo... Prosimy zatem Was drodzy czytelnicy o pomoc. Jakiś czas temu spekulowaliśmy troszkę na ten temat ale teraz mamy nowe materiały do plotek. Piranha Bytes opublikowało w swojej Galerii koncept arty autorstwa Ralfa Marczinczika, dyrektora artystycznego w studiu PB. Znajdują się one tu: klik! Zapraszamy do wypowiedzenia się na ten temat na naszym forum, czym będzie RPB?

Koncept art RPB
Game Exe

Umilacz wieczorny

Dodał: , · Komentarzy: 0

Aby umilić Wam wieczór przygotowaliśmy dla Was aktualizację. Dział o Age of Conan wzbogacił się o artykuł Oblężenia PvP przetłumaczony przez Matthiasa Circello. Każdy zainteresowany (lub nie) tą produkcją powinien go przeczytać. Światło dzienne (a raczej nocne) ujrzała solucja gry Fable autorstwa Dabu. Mamy nadzieję, że pomoże niejednemu z Was. Na koniec mamy dla was debiut redaktorski Ammona – artykuł o Zbrojach w Wiedźminie.

Serdecznie zapraszamy do lektury.

Pyrkon 2008

Na stronie Pyrkonu zamieszczona została pierwsza część programu tego konwentu. Można już przeczytać o atrakcjach w bloku literackim, multimedialnym i konkursowym.

Druga część programu – z atrakcjami RPGowymi, LARPami, częścią komiksową oraz z wszelkimi grami – pojawi się lada moment.

Diablo III

Diablo III?

Dodał: , · Komentarzy: 4

Ekipa odpowiedzialna za Diablo I i Diablo II poszukuje osoby na stanowisko projektanta poziomów biegłego w obsłudze Mayi albo innego programu do grafiki 3D. Wiadomość ta może się okazać być kolejnym szczególikiem, który upewni nas w przekonaniu, że Diablo III powstanie. Na chwilę obecną możemy jednak tylko spekulować i trzymać kciuki. Miejmy nadzieję, że Blizzard Team nie będzie nas zbyt długo trzymał w niepewności.

RPGi tekstowe

Khan Wars po polsku

Dodał: , · Komentarzy: 0

Doczekaliśmy się polskiej wersji językowej strategicznej gry przeglądarkowej osadzonej w realiach średniowiecza – Khan Wars. Dzięki cierpliwości i pracy twórców, możemy wcielić się w siedem różnych nacji i cieszyć się ich rozbudowanymi, unikalnymi możliwościami, zarówno w gospodarce jak i w walce. Mamy również do dyspozycji 15 różnych budynków i 11 umiejętności bohatera. Nie zabrakło elementów charakterystycznych dla gier MMO, takich jak rynek tworzony przez społeczność graczy, czy organizacje zrzeszające graczy – gildie i klany.

Khan Wars
RPGi tekstowe

Rewolucja w tekstowych MMO!

Dodał: , · Komentarzy: 0

Kiedy już wspominamy o tekstowych grach MMO to mamy zazwyczaj na myśli RPGi. Choć coraz częściej możemy spotykać wyjątki takie jak Travian, Plemiona czy Ikariam, które są grami stricte strategicznymi. Dzisiaj możemy z całą odpowiedzialnością zapowiedzieć powstanie gry, która zrewolucjonizuje ten "rynek".

Mowa o Eternal Lords. Jest to niezwykłe połączenie RTS'a z wszystkimi elementami RPG'a. Za jakość tworzonej gry odpowiada ekipa 11 programistów, 12 grafików, 6 designerów i 12 fabulatorów. Przewidywana data powstania pierwszej wersji gry przypada na początki czerwca. Już niedługo na łamach naszego portalu znajdzie się szersza zapowiedź tej jakże interesującej produkcji. Wystarczy poczekać...

Pyrkon 2008

Karcianki na Pyrkonie

Dodał: , · Komentarzy: 0

Wiadomo już, w jakie gry karciane będzie można pograć na Pyrkonie.

Odbędą się trzy turnieje Magic: The Gathering: Grand Prix Trial Bruksela (sobota 10:30), Standard (sobota 17:00) oraz Extended (niedziela 10:30). Ponadto, jak tylko zbiorą się gracze w odpowiedniej ilości, istnieje możliwość przeprowadzenia turniejów dodatkowych. Więcej informacji na stronie M:tG na Pyrkonie.

Gracze Duel Masters będą mogli wziąć udział w dwóch turniejach: Mistrzostwach Poznania (sobota rano) i Parowych Mistrzostwach Poznania (sobota popołudniu). Więcej informacji na stronie Duel Masters na Pyrkonie.

Z kolei na fantów WoW TCG czekają dwa turnieje Constructed (w piątek i w niedzielę) oraz Turniej Par. Więcej informacji na stronie WoW TCG na Pyrkonie.

Hellgate: London

Pełna lista zmian w patchu do HellGate'a

Dodał: , · Komentarzy: 0

Właśnie dzisiaj opublikowaną już pełną wersję zmian jakie wprowadzi nowy patch 1.2 do HellGate'a. Łatka powinna być dostępna do pobrania już wkrótce. Trzeba przyznać, że llista zmian jest imponująca. Postaram się streścić pokrótce główne poprawki:

  • Wprowadzenie wbudowanego w grę systemu poczty (łącznie z możliwością przesyłania przedmiotów i palladium)
  • Poważne zmiany mające na celu lepsze zbalansowanie klas.
  • Liczne modyfikacje profesji strzelca.
  • Wprowadzenie 'zwierzaków' – istot, które mogą nam towarzyszyć w bojach. Szukajcie jajek w Dziczy! (zapachniało Wielkanocą :) )
Wczytywanie...