Fable 2

Fable 2?

Dodał: , · Komentarzy: 0

Serwis gamespot opublikował krótki artykuł na temat Fable 2, a dokładniej na temat traileru, który został ostatnio wypuszczony. Jest to pierwsza oficjalna zapowiedź kontynuacji pierwszej części. Filmik trwa 1.16 minut. Na razie produkcja ta jest przewidziana na Xbox'a 360.

Neverwinter Nights 2

Trailer NwN 2!

Dodał: , · Komentarzy: 5

Dzisiaj na łamach jednego z największych serwisów traktujących o Neverwinter – nwvault.ign.com, został opublikowany trailer, który także prawdopodobnie zostanie zaprezentowany na tegorocznych targach E3. Filmik trwa 1,39 minut i ukazuje fragment walki! Świetna jakość. Zajmuje blisko 89 MB. Polecam wszystkim!

World of Warcraft

Studio producenckie Legendary Pictures nabyło prawa do stworzenia filmu w oparciu o bestsellerową serię gier "Warcraft" firmy Blizzard. Wytwórcy filmu już teraz zapowiadają, że nie będzie to ekranizacja żadnej z gier, ale zupełnie nowa, niezależnie fabularnie produkcja osadzona w świecie Azeroth. Więcej informacji jak na razie nie ujawniono...

Książki fantastyczne

Krainy Wtajemniczeń

Dodał: , · Komentarzy: 0

W Wirtualnym Sklepie ISA, sprzedającym różne książki związane z tematyką fantasy oraz rpg, pojawiła się dziś nowa pozycja: "Krainy Wtajemniczeń". Nazwa książki wskazuje na to, że znajdują się tam przede wszystkim opowiadania "magiczne". Wszystkich zainteresowanych zapraszam tutaj.

Wiedźmin

CD Projekt RED ogłosił, iż podpisano kontrakt z nominowanym do Oskara® studiem produkcyjnym Platige Image.

Studio zobowiązało się stworzyć filmy do nadchodzącej gry RPG pt. "Wiedźmin"®, przeznaczoną na platformę PC z systemem operacyjnym Windows®. Trailer z pierwszego cinematiku będzie można zobaczyć na targach Electronic Entertainment Expo (E3).

Z tej okazji twórcy zaprezentowali nam screen klatki z jednego z filmów.

Wiedźmin
Wiedźmin

Fabuła Wiedźmina

Dodał: , · Komentarzy: 3

Autorzy gry "The Witcher" zapowiadają nam wspaniałą i wielowątkową fabułę. Podobno każde zadanie w grze będzie można wykonać na kilka sposobów. Niedowiary? Sam to zobacz! Prezentujemy wam artykuł poświęcony właśnie owej fabule i jej możliwościom na przykładzie konkretnego zadania...

Warhammer Fantasy Role Play

Warhammer – kolejna aktualizacja

Dodał: , · Komentarzy: 0

W tym tygodniu proponujemy wam nowe 3 profesje – wysokopoziomowego czarodzieja wraz z kilkoma czarami, chaotycznego łowce z paroma kilkoma ciekawymi mutacjami ;) oraz... doręczyciela czyli odpowiednika współczesnego kuriera. Zamieszczamy również 2 kolejne bóstwa: neutralnego Throrina Zabójcę i chaotycznego Malala. Zapraszamy do zapoznania się z naszym działem!

Profesje

Bóstwa

Wczytywanie...