Drugi dodatek do Wiedźmina 3 będzie fabularnie lepszy niż oryginał

1 minuta czytania

Biały Wilk ma powody do świętowania. Nie dość, że z łatwością zdobył niemal wszystkie nagrody roku i miłość graczy, to wieści z nadchodzącego dodatku zatytułowanego "Krew i Wino" mogą go napawać jeszcze większym zadowoleniem.

wiedźmin 3, krew i wino, rozbudowana fabuła, ciekawy antagonista

Jakub Szamałek – w wywiadzie dla włoskiego serwisu – stwierdził, że główna linia fabularna rozszerzenia będzie bardziej skomplikowana i rozbudowana od podstawki. Wiadomo też, że nie będzie połączona z oryginałem i zaprowadzi nas w z zupełnie nowe miejsce i klimaty. Dla przypomnienia, księstwo Toussaint, w którym dzieje się akcja dodatku, przypomina XV wieczne Włochy lub Francję. Można więc liczyć na żywą kolorystykę, dużo wina i zawrotną liczbę spisków. Ostatnią ciekawą informacją jest ta mówiąca o antagoniście. Według słów developera, będzie on ciekawą i skomplikowaną postacią wywołującą w graczu sprzeczna relacje.

wiedźmin 3, krew i wino, rozbudowana fabuła, ciekawy antagonista

Komentarze

0
·
A to się dzieje po głównym wątku wieśka czy pomiędzy? Bo jeśli po to miałbym nadzieje że będą jakieś nawiązania do decyzji jakie podjeliśmy np. romans Geralda, postacie żywe/martwe mające lekki wpływ na fabule, lub proste wiadomości o tym kto gdzie rządzi i z kim wygrał.
0
·
Na razie nie wiadomo nic poza tym co jest w newsie. Gdy pojawi się coś nowego od razu o tym napiszemy.
0
·
Obstawiam że podobnie jak Serce z Kamienia, będzie można zagrać w dowolnym momencie głównego wątku ale, będzie przeznaczony dla postaci z poziomami 30+.
0
·
Wydawało mi się, że już Serce z Kamienia był lepszy fabularnie od oryginału.

Trzymam kciuki za pojawieniem się "przyjaciela wampira"
0
·
Serce z kamienia podobało mi się fabularnie bardziej bo nie pchał gracza naprzód "szczytny cel ratowania świata mający wpływ na wszystkie narody". Wątek był główny był przyjemniejszy i dotyczył bardziej bezpośrednio Geralta i miał klimat świetnego zbioru opowiadań.
0
·
Thorot - akcja dodatku, podobnie jak "Serca z Kamienia", dzieje się gdzieś między wydarzeniami z głównej linii fabularnej. Oznacza to, że możesz grać kiedykolwiek (Najlepiej po 30 poziomie doświadczenia.)

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...