wow_malfurion
Wiedźmin 3: Krew i wino

Podobnie jak w podstawowej kampanii i pierwszym dodatku, także na terenie Toussaint możemy natknąć się na miejsca mocy. Zaczerpnięcie z każdego nie tylko da nam dodatkowy punkt umiejętności, ale także obdaruje wzmocnieniem dla konkretnego Znaku. Poniżej znajdziecie opis i lokalizację wszystkich pięciu nowych punktów, które rozmieszczono na terenie Księstwa Toussaint.

miejsca mocy

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Krew i wino

"Krew i wino" to historia, która w Toussaint ma zarówno swój początek, jak i koniec. Jeśli jesteście ciekawi tego, jak przebiegają ostatnie chwile Geralta na szlaku, to ten artykuł jest właśnie dla was. Nie muszę chyba ostrzegać przed spoilerami, bowiem twórcy gry przygotowali trzy osobne zakończenia, które zależą nie tylko od naszego zachowania na książęcym dworze, ale także wyborów podczas rozprawy z Dzikim Gonem.

zakończenia

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Krew i wino

Sekret Krwi i wina nie dla nielotów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Easter Eggi to coś, co dla niektórych graczy jest wręcz sensem grania. Okazuje się, że w grze "Wiedźmina 3: Krew i Wino" jedną ze "znajdziek" odkryto stosunkowo długo po premierze tytułu. Głównym powodem jest to, że nie jest ona dostępna dla graczy, którzy nie korzystają z modów.

wiedźmin 3
Wiedźmin 3: Krew i wino

Każda praca może zmęczyć, dlatego w ostatnim fabularnym dodatku do „Dzikiego Gonu” polskie CD Projekt Red wysyła Geralta z Rivii do malowniczego Toussaint, by zakończyć tam przygody tego najsławniejszego wiedźmina. Tylko naiwni uwierzą, że nasz fachowiec zdecyduje się na łapanie promieni słonecznych, bowiem tak naprawdę udajemy się na południe za sprawą wezwania od samej księżnej Anny Henrietty.

recenzja

Główna oś fabularna została zbudowana wokół wątku Bestii, która grasuje w okolicach Beuclair i zabija kolejnych rycerzy oraz szlachciców. Nikt nie może czuć się bezpiecznie, chociaż na pierwszy rzut oka Toussaint przypomina sielską Francję, gdzie nikt nie przejmuje się jakąś tam wojną z Nordlingami czy też Dzikim Gonem.

Czytaj dalej...

Wczytywanie...