Wiedźmin 3: Krew i wino

Nowa przygoda do Wiedźmina 3

Dodał: , · Komentarzy: 0
oriana

Kilka dni temu wydano nieoficjalną nową przygodę do "Wiedźmina 3: Krew i wino" pt. "A Night to Remember" ("Pamiętna Noc"). Uwaga na nisko latające spoilery w dalszej części tekstu! Modyfikacja rozgrywa się wokół Oriany, bruxy, którą Geralt miłosiernie oszczędza, jednak przyrzeka zabić, jeżeli kiedykolwiek ją jeszcze zobaczy. Mod podejmuje dalej ten wątek. Jego twórcy stworzyli nowe linie dialogowe, przerywniki filmowe oraz wykonali pełen dubbing.

Autor przygody zaleca osiągnięcie przynajmniej 50. poziomu postaci, aby komfortowo cieszyć się rozgrywką, oraz wyłączenie głębi ostrości, by zapobiec rozmazywaniu się nowych scen. Mod doczekał się polskiego tłumaczenia – oczywiście w postaci napisów. Zainteresowanych zapraszam tutaj.

Wiedźmin 3: Krew i wino

Podobnie jak w podstawowej kampanii i pierwszym dodatku, także na terenie Toussaint możemy natknąć się na miejsca mocy. Zaczerpnięcie z każdego nie tylko da nam dodatkowy punkt umiejętności, ale także obdaruje wzmocnieniem dla konkretnego Znaku. Poniżej znajdziecie opis i lokalizację wszystkich pięciu nowych punktów, które rozmieszczono na terenie Księstwa Toussaint.

miejsca mocy

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Krew i wino

"Krew i wino" to historia, która w Toussaint ma zarówno swój początek, jak i koniec. Jeśli jesteście ciekawi tego, jak przebiegają ostatnie chwile Geralta na szlaku, to ten artykuł jest właśnie dla was. Nie muszę chyba ostrzegać przed spoilerami, bowiem twórcy gry przygotowali trzy osobne zakończenia, które zależą nie tylko od naszego zachowania na książęcym dworze, ale także wyborów podczas rozprawy z Dzikim Gonem.

zakończenia

Czytaj dalej...

Wiedźmin 3: Krew i wino

Sekret Krwi i wina nie dla nielotów

Dodał: , · Komentarzy: 0

Easter Eggi to coś, co dla niektórych graczy jest wręcz sensem grania. Okazuje się, że w grze "Wiedźmina 3: Krew i Wino" jedną ze "znajdziek" odkryto stosunkowo długo po premierze tytułu. Głównym powodem jest to, że nie jest ona dostępna dla graczy, którzy nie korzystają z modów.

wiedźmin 3
Wczytywanie...