Skellige to nowy zestaw kart, który pojawia się wraz z instalacją drugiego dodatku do "Dzikiego Gonu", czyli "Krew i wino". Wbrew nazwie, dodatkowa talia kart powstała na terenie Toussaint i choć nie cieszy się dużym poważaniem, to jednak ma swoje mocne strony i dzięki temu oferuje ciekawe opcje rozgrywania partii.

Czytaj dalej...

wiedźmin 3, skellige, gwent

Tak samo jak w głównej kampanii i pierwszym dodatku, także we "Krwi i winie" znajdziemy system osiągnięć. Twórcy przygotowali w sumie 13 kolejnych wyzwań, za które możemy zgarnąć specjalne odznaczenie. Całą ich listę, wraz ze sposobem zdobycia, prezentuje poniższa tabela.

krew i wino

Czytaj dalej...

Mutacje to zupełnie nowy element, który pojawia się w świecie gry po instalacji drugiego oficjalnego rozszerzenia. Działają podobnie do umiejętności, jednak są od nich silniejsze, jak też posiadają własne drzewko rozwoju.

mutacje

Czytaj dalej...

Wzorem pierwszego rozszerzenia, "Krew i wino" oferuje pięć nowych zdolności, które odkryjemy po instalacji dodatku. Także i tym razem wszystkie zostały przypisane do tej samej kategorii, zaś odblokowanie każdej z nich wymaga wydania jednego punktu.

recenzja

Czytaj dalej...

Podobnie jak w podstawowej kampanii i pierwszym dodatku, także na terenie Toussaint możemy natknąć się na miejsca mocy. Zaczerpnięcie z każdego nie tylko da nam dodatkowy punkt umiejętności, ale także obdaruje wzmocnieniem dla konkretnego Znaku. Poniżej znajdziecie opis i lokalizację wszystkich pięciu nowych punktów, które rozmieszczono na terenie Księstwa Toussaint.

miejsca mocy

Czytaj dalej...

"Krew i wino" to historia, która w Toussaint ma zarówno swój początek, jak i koniec. Jeśli jesteście ciekawi tego, jak przebiegają ostatnie chwile Geralta na szlaku, to ten artykuł jest właśnie dla was. Nie muszę chyba ostrzegać przed spoilerami, bowiem twórcy gry przygotowali trzy osobne zakończenia, które zależą nie tylko od naszego zachowania na książęcym dworze, ale także wyborów podczas rozprawy z Dzikim Gonem.

zakończenia

Czytaj dalej...

Drugi dodatek do "Dzikiego Gonu" oferuje coś na wzór romansu, jednak nie jest to do końca historia, którą warto nazwać "miłosną". Tym razem obiektem naszych fantazji stanie się Sylvia Anna, czyli siostra obecnie panującej w Toussaint Anny Henrietty.

syanna

Czytaj dalej...

Easter Eggi to coś, co dla niektórych graczy jest wręcz sensem grania. Okazuje się, że w grze "Wiedźmina 3: Krew i Wino" jedną ze "znajdziek" odkryto stosunkowo długo po premierze tytułu. Głównym powodem jest to, że nie jest ona dostępna dla graczy, którzy nie korzystają z modów.

wiedźmin 3

Zadebiutowała kolejna łatka do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Patch z numerem 1.22 skupia się na naprawieniu błędów, które przeoczono przy rozszerzeniu "Krew i wino" oraz tych, które dodatek przyniósł wraz z premierą.

krew i wino

Każda praca może zmęczyć, dlatego w ostatnim fabularnym dodatku do „Dzikiego Gonu” polskie CD Projekt Red wysyła Geralta z Rivii do malowniczego Toussaint, by zakończyć tam przygody tego najsławniejszego wiedźmina. Tylko naiwni uwierzą, że nasz fachowiec zdecyduje się na łapanie promieni słonecznych, bowiem tak naprawdę udajemy się na południe za sprawą wezwania od samej księżnej Anny Henrietty.

recenzja

Główna oś fabularna została zbudowana wokół wątku Bestii, która grasuje w okolicach Beuclair i zabija kolejnych rycerzy oraz szlachciców. Nikt nie może czuć się bezpiecznie, chociaż na pierwszy rzut oka Toussaint przypomina sielską Francję, gdzie nikt nie przejmuje się jakąś tam wojną z Nordlingami czy też Dzikim Gonem.

Czytaj dalej...

Wczytywanie...