Romans z Syanną

1 minuta czytania

Drugi dodatek do "Dzikiego Gonu" oferuje coś na wzór romansu, jednak nie jest to do końca historia, którą warto nazwać "miłosną". Tym razem obiektem naszych fantazji stanie się Sylvia Anna, czyli siostra obecnie panującej w Toussaint Anny Henrietty.

wiedźmin 3 krew i wino, syanna

Fałszywy Czerwony Kapturek będzie towarzyszką Geralta podczas zadania "Dawno, dawno temu", stanowiącego część wątku głównego, a więc nie sposób go przeoczyć podczas rozprawy z tutejszą Bestią. Wpierw jednak musimy wywalczyć sobie drogę ucieczki z baśniowej krainy. Wybór opcji dialogowych w trakcie tej podróży nie ma żadnego znaczenia dla romansu, więc wybieramy wedle własnego uznania. Zdobywamy magiczne fasolki, dzięki którym docieramy na poziom chmur, gdzie czeka starcie ze strażnikiem – Chmurnym Gigantem.

Gdy rozprawimy się z tym przeciwnikiem, Syanna twierdzi, że nadal jesteśmy jej potrzebni. Wybieramy pierwszą opcję dialogową i prosimy o rozwinięcie tematu. Kobieta wprost stwierdza, że potrzebuje mężczyzny. Godzimy się spełnić jej ostatnie życzenie, przez co dochodzi do miłosnego zbliżenia w chmurach.

Po wszystkim szybko zostajemy sprowadzeni na ziemię, bowiem dla Syanny był to tylko czysto fizyczny akt, bez żadnego znaczenia we wzajemnych relacjach. Wychodzi na to, że w końcu to Geralt mógł się poczuć wykorzystany.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...