NPC

Agent Thorne

agent thorne

Lokacja: Downtown New York, Giovanni Warehouse 2

Thorne jest agentem FBI zajmującym się sprawą Allesandro Giovanni. Spotkasz go zaraz po pojawieniu się pierwszy raz w Nowym Jorku. Myśląc, że jesteś jednym z agentów, wyjawi ci, że nie może się dostać do magazynów Giovanni bez kodów. Gdy sam uzyskasz kody, dzięki pomocy Dev/Nulla, ponownie spotkasz Thorne’a właśnie w magazynach.

Anezka

anezka

Lokacja: Prague's Convent, Vysehrad Castle 4, Cathedral of Flesh 1

Anezka jest zakonnicą, która opiekowała się Christofem, po tym jak ten został zraniony w trakcie walki. Obydwoje zakochują się w sobie, a życiowym celem Christofa staje się wyrwanie ją z wampirzych rąk.

Arcybiskup Geza

arcybiskup

Lokacja: Prague's Convent, St. Thomas' Cathedral

Głowa kościoła w Pradze. Chce zniszczyć wszystkie potwory grasujące po nocach na ulicach miasta. Wykorzystuje obecność Christofa do pozbycia się zła rezydującego w pobliskiej kopalni srebra. Nie podoba mu się narastające uczucie między Christofem a Anezką, gdyż uważa że przez to oddala się ona od Kościoła.

Cosmas

cosmas

Lokacja: The University

Wyglądający jak żywcem wzięty z areny gladiatorów, Cosmas jest doradcą i prawą ręką Ecateriny. Doradza jej m.in. w sprawie obecności oraz użyteczności Christofa w klanie.

Dev/Null

dev

Lokacja: Dev/Null's Apartment (Downtown New York)

Dev/Null należy do klanu Malkavianów, więc nie należy się doszukiwać w jego zachowaniu i sposobie mówienia niczego niezwykłego. Tacy już są Malkavianie. Jakkolwiek wydawać się może, że nasz komputerowiec jest niespełna rozumu, to jednak jego umiejętności przydadzą się w posunięciu akcji do przodu.

Ecaterina

ecaterina

Lokacja: The University

Rezyduje w Pradze i należy do Starszyzny klanu Brujah. To ona przemienia Christofa w wampira i przekazuje mu informacje na temat wampirzego świata. Gdy po 800 latach trafiamy do współczesnego świata, również wtedy przysyła nam do pomocy Wilhelma, choć jej samej już nie zobaczymy.

Garinol

garinol

Lokacja: Petrin Hill

Garinol jest przywódcą Capadocjan w Pradze oraz rezyduje w Klasztorze Petrin Hill. W podzięce za zniszczenie zdrajcy Mercuria, ofiarowuje nam pomoc w postaci swego dziecka – Sereny.

Josef

josef

Lokacja: Prague's Northern Quarter

Nosferatu mieszkający niedaleko cmentarza. Jego wygląd może być odstraszający, lecz tak naprawdę nie jest wrogo nastawionym wampirem. Strzeże wejścia do tuneli, które znajdują się pod Pragą, dając do nich dostęp jedynie po otrzymaniu krwi jednego ze Starszych, której to jest koneserem.

Książe Brandl

brandl

Lokacja: Prince Brandl's Receiving Room (Prague's Castle)

Arogancki książę Pragi. Jest osobą, która posiada informacje dotyczące zaginionych wampirów i ludzi, ale nie podzieli się nimi za darmo. Dodatkowo nie podoba mu się, gdy ktoś odnosi się do niego bez odpowiedniego szacunku, a szczególnie jeśli tym kimś jest młody wampir.

Libussa

libussa

Lokacja: Prague by Night, Vysehrad Castle 3, Cathedral of Flesh 2, 3

Libussa jest ghoulem Vukodlaka. Jej jedynym pragnieniem jest wyrwanie swego pana z torporu. W trakcie, gdy sam Christof znajduje się w uśpieniu przez 800 lat, Libussa pomaga Vukodlakovi w kalaniu czystości Anezki.

Źródło: gamebanshee.com

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...