wampir_maskarada

Towarzysze

2 minuty czytania

Erik

vampire, maskarada, erik Początkowe statystyki: Generacja: 7, Klan: Gangrel, Ancillae

Tego gigantycznego wampira spotykamy uwięzionego w Ardan’s Chantry, ratując go tuż przed jego ostateczną przemianą w gargulca. W podzięce za to przyrzeka pomoc i dołącza do naszej koterii. Erik, jako typowy członek klanu Gangrel, posiada dużą siłę, a także możliwość przemiany w wilka. Wydaje się być dziki i nieokiełznany, ale jest też postacią, na której można polegać, aż do momentu, gdy spotyka swe ostateczne przeznaczenie.

Lily

vampire, maskarada Początkowe statystyki: Generacja: 9, Klan: Toreador, Nowicjusz

Lily jest uroczą młodą wampirzycą, która za życia była aspirującą piosenkarką. Ze względu na swą urodę oraz głos została zamieniona w wampira. Niedługo potem została jednak porwana przez Lukrecję z klanu Setite i związana z nią więzami krwi, przez co nie mogła się od niej uwolnić.

Pink

vampire, maskarada Początkowe statystyki: Generacja: 8, Klan: Brujah/Assamite, Starszy

Nasz pierwszy towarzysz w nowym świecie. Wydaje się być dość barwną postacią, ze swym punkowym wyglądem, slangiem cockney oraz osobowością Brujah. Jednakże Pink nie jest do końca tym, za kogo się podaje i z czasem dowiemy się, co tak naprawdę ukrywa…

Samuel

vampire, maskarada Początkowe statystyki: Generacja: 10, Klan: Nosferatu, Starszy

Jak na klan Nosferatu, Samuel wydaje się nie do końca do niego należeć, a to ze względu na niezwykle miłe oraz przyjazne usposobienie. Samuel należy do Camarilli i natrafiamy na niego, gdy zostaje zaatakowany przez Nosferatu przynależnych do Sabbatu. Po uratowaniu go z opresji, dołącza do naszej koterii.

Serena

vampire, maskarada Początkowe statystyki: Generacja: 10, Klan: Cappadocian, Nowicjusz

Serena jest dzieckiem Garinola, a jej blada jak śmierć cera od razu wskazuje klan, do którego należy. Jednak pomimo tego atrybutu bije od niej naturalne piękno. Doskonale rozumie sytuację, przez jaką przechodzi Christof i stara się pomóc mu go zrozumieć. W walce z wrogami brak siły nadrabia umiejętnościami związanymi z dyscyplinami, w których Cappadocjanie się specjalizują.

Wilhelm

vampire, maskarada Początkowe statystyki: Generacja: 10, Klan: Brujah, Nowicjusz

Pomimo tego, iż należy do wojowniczego klanu Brujah, Wilhelm jest niezwykle spokojnie nastawionym wampirem. Jest to pierwszy towarzysz broni Christofa i przekazuje mu kilka cennych uwag w początkowej fazie gry. Wilhelm jest prawdopodobnie dzieckiem Ecateriny. Natrafiamy na niego ponownie niedługo po przebudzeniu Christofa z torporu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...