SEVEN: The Days Long Gone

Polska gra RPG z domieszką skradanki, czyli "Seven: The Days Long Gone" co prawda nie zawojowała świata, ale ten przyjemny tytuł, dodatkowo w ulepszonej formie Enhanced Edition, można zgarnąć zupełnie za darmo. Czy w tej sytuacji należy wybrzydzać?

seven,seven long days gone

Może dla części z was to dzieło duetu MGN.PRO oraz Fool's Theory wciąż pozostaje nieznane, ale należy pamiętać, że maczali w nim palce byli pracownicy bardziej znanego CD Projekt Red. Trafiamy do Imperium Vetrall, które tylko z nazwy może uchodzić za mocarstwo. Zniszczona Ziemia nie daje z siebie zbyt wiele, przez co ludzkość cofa się w rozwoju do poziomu wieków średnich.

SEVEN: The Days Long Gone

Informacja prasowa

W dniach, które już przeminęły...

Zaczęliśmy historię, która wymagała od Terieala odbycia serii niebezpiecznych lotów i stoczenia równie groźnych starć ponad Imperium Vetrallskim. Od tamtej chwili cały czas staramy się aktualizować i ulepszać naszą grę, co pozwoli jej sprostać waszym wymaganiom. To była długa i uciążliwa droga, ale doszliśmy do jej końca i z radością oznajmiamy, że SEVEB: Edycja Rozszerzona jest już dostępna.

seven: enhanced edition

Z dumą oznajmiamy, że ponad rok pracy został włożony w mający dzisiaj premirę dodatek "Drowned Past", a każdy gracz posiadający oryginalną grę otrzyma go za darmo! To nasz sposób podziękowania fanom za trwanie przy nas przez cały czas, wspieranie nas na każdym kroku i dostarczeniu nam cennych informacji o tym jak ulepszyć SEVEN.

SEVEN: The Days Long Gone

Polskie produkcje zyskują ostatnio coraz więcej w oczach fanów gier RPG na całym świecie. Czy do elitarnego grona dołączy także "Seven: The Days Long Gone"? Dziś oficjalna premiera, więc mamy już pierwsze recenzje tego tytułu. Czyżby kolejny hit znad Wisły?

seven: the days long gone

Chociaż mamy do czynienia z pierwszą grą studia Fool's Theory, to studio tworzą byli pracownicy CD Projekt Red. Nie może być mowy o żółtodziobach, którzy postanowili przenieść nas do świata na skraju upadku. Czy warto poznać Teriela i zapłacić 112,4 PLN za klucz na platformie Steam? Cóż, tytuł ten nie jest pozbawiony wad, ale pierwsze recenzje są dość optymistyczne.

SEVEN: The Days Long Gone

Być może rodzime "SEVEN: The Days Long Gone" nie należy do najmocniej wypatrywanych tytułów tego roku kalendarzowego, ale nowy izometryczny RPG od kilku byłych pracowników CD Projekt Red trafi do nas jeszcze tej zimy.

seven: the days long gone

Tytuł ten nie jest jednym z murowanych faworytów do miana najlepszej gry RPG tego roku, ale trzeba przyznać, że dzieło Fool's Theory powoli nabiera rumieńców. Nie jest to może skala "Wiedźmina" i zdecydowano się na inne realia, jednak wydawca chce nas zachęcić do wyłożenia pieniążków na "SEVEN". Czy to aby dobry pomysł?

SEVEN: The Days Long Gone

Studio Fool's Theory raczej nie zdradza wiele danych na temat swojego pierwszego projektu, ale gdy już zdecyduje się upublicznić jakiś materiał, to z całą pewnością jest on konkretny. I naprawdę robi wrażenie. Może w tym szaleństwie, mgiełce tajemnicy unoszącej się nad grą, jest metoda? Lepsze chyba to niż zalewać nas informacjami do porzygu.

seven: the days long gone

Tak czy owak, twórcy postapokaliptycznego "Seven: The Days Long Gone" intrygują i nie pierdzielą się w tańcu. Ciche zabójstwa. Widowiskowe akrobacje, których nie powstydziłby się bohater serii "Assassin's Creed". Ciekawy system skradania i eliminacji przeciwników, który przypadnie do gustu fanom "Deus Ex" i "Dishonored". Umiejętność niewidzialności czy stworzenia bańki czasowej. Mini-gry w stylu hakowania i otwierania zamków. No i nie zapominajmy o rozmowach z mrocznym bytem, który przez przypadek utknął w umyśle protagonisty. To wszystko w rzucie izometrycznym.

Jak to Was nie zmusi, aby rzucić okiem na fragment rozgrywki z "Seven", to naprawdę nie wiem...

SEVEN: The Days Long Gone

SEVEN na pierwszym zwiastunie

Dodał: , · Komentarzy: 2

W zeszłym roku współtwórcy gry "Wiedźmina 3: Dziki Gon", działający obecnie pod szyldami firm Fool's Theory i IMGN.PRO, zapowiedzieli swój nowy projekt pt. "SEVEN: The Days Long Gone". Teraz zaś w serwisie IGN ukazał się pierwszy zwiastun gry, dzięki któremu możemy sprawdzić, czego mniej więcej można się po niej spodziewać.

seven

Dla przypomnienia, "SEVEN: to izometryczna gra cRPG osadzona w postapokaliptycznym świecie zwanym Peh, w którego średniowiecznym środowisku nie zabraknie też zaawansowanych technologii.

SEVEN: The Days Long Gone

Marcin Przybyłowisz skomponuje muzykę do Seven

Dodała: , · Komentarzy: 1

Nazwisko Marcina Przybyłowicza powinno wam się już obić o uszy. A na pewno jest warte zapamiętania, bo możemy słyszeć je dużo częściej. Przybyłowicz jest reżyserem dźwięku oraz kompozytorem odpowiedzialnym za wyśmienitą oprawę muzyczną "Wiedźmina 3: Dziki Gon". Teraz dowiadujemy się także, że pomoże ekipie z Fool’s Theory i IMGN.PRO w skomponowaniu kompletnej ścieżki dźwiękowej to ich nadchodzącej produkcji pt. "Seven".

seven

"Seven" ma być klasycznym izometrycznym cRPGiem inspirowanym grą "Thief". Poznamy w nim autorskie uniwersum Empire of Vetrall, które jak obiecują twórcy ma być "nielinearne i sandboxowe", a klimatem przypominać coś w rodzaju post-postapokalipsy. Przybyłowicz skomponował już główny motyw muzyczny dla gry, którego możecie posłuchać na stronie projektu (górny prawy róg, nie odtwarza się automatycznie).

SEVEN: The Days Long Gone

Szykuje się nam kolejny ambitny cRPG stworzony przez Polaków. Na dodatek doświadczonych na tym polu, gdyż studio Fool's Theory zostało założone przez byłych pracowników CD Projekt RED, którzy aktywnie pracowali nad dwoma ostatnim odsłonami "Wiedźmina". Nieźle, takie informacje na początku tygodnia to miód na serca pasjonatów gatunku.

seven

"Seven", bo taki tytuł nosi debiutancki projekt zespołu, przeniesie nas do imperium Vetrall (sandboxowy i nieliniowy świat), gdzie wcielimy się w skórę samotnego wędrowca, który sam sobie jest sterem, żeglarzem, okrętem. Akcja toczy się w postapokaliptycznym uniwersum – po upadku cywilizacji ludzkość cofnęła się do etapu średniowiecza. Zaawansowana technologia istnieje, choć obecnie niewielu jest ją w stanie pojąć, a co dopiero wykorzystać w jakimkolwiek celu.

  • 1 strona
Wczytywanie...