SEVEN ukazuje świat i zdradza datę premiery

1 minuta czytania

Być może rodzime "SEVEN: The Days Long Gone" nie należy do najmocniej wypatrywanych tytułów tego roku kalendarzowego, ale nowy izometryczny RPG od kilku byłych pracowników CD Projekt Red trafi do nas jeszcze tej zimy.

seven: the days long gone

Tytuł ten nie jest jednym z murowanych faworytów do miana najlepszej gry RPG tego roku, ale trzeba przyznać, że dzieło Fool's Theory powoli nabiera rumieńców. Nie jest to może skala "Wiedźmina" i zdecydowano się na inne realia, jednak wydawca chce nas zachęcić do wyłożenia pieniążków na "SEVEN". Czy to aby dobry pomysł?

W końcu mamy zdecydować się na debiutancki tytuł nowego studia. Nie zapominajmy jednak, że Fool's Theory to nowy dom kilku byłych pracowników CD Projekt Red, więc nie jest to wcale grupa amatorów, którzy mają rozbuchane ambicje, które wcale nie idą w parze z umiejętnościami. Wydawca przygotował nowy zwiastun gry, który możecie zobaczyć poniżej.

Dopiero na samym końcu, jednak poznaliśmy także datę premiery gry. "SEVEN: The Days Long Gone" trafi w nasze ręce 1 grudnia, a więc będzie jeszcze okazja, by wpisać tę pozycję na listę prezentów, które powinny trafić pod naszą choinkę.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...