Seven: Enhanced Edition jest już dostępne

3 minuty czytania

Informacja prasowa

W dniach, które już przeminęły...

Zaczęliśmy historię, która wymagała od Terieala odbycia serii niebezpiecznych lotów i stoczenia równie groźnych starć ponad Imperium Vetrallskim. Od tamtej chwili cały czas staramy się aktualizować i ulepszać naszą grę, co pozwoli jej sprostać waszym wymaganiom. To była długa i uciążliwa droga, ale doszliśmy do jej końca i z radością oznajmiamy, że SEVEB: Edycja Rozszerzona jest już dostępna.

seven: enhanced edition

Z dumą oznajmiamy, że ponad rok pracy został włożony w mający dzisiaj premirę dodatek "Drowned Past", a każdy gracz posiadający oryginalną grę otrzyma go za darmo! To nasz sposób podziękowania fanom za trwanie przy nas przez cały czas, wspieranie nas na każdym kroku i dostarczeniu nam cennych informacji o tym jak ulepszyć SEVEN.

Edycja Rozszerzona będzie również dostępna do graczy PlayStation 4. Nie możemy się doczekać jak nowa społeczność zareaguje na SEVEN. Jeżeli masz przyjaciół, którzy posiadają PS4, poinformuj ich, że mogą zakupić grę prosto z PlayStation Network.

"SEVEN: Edycja Rozszerzona" zawiera oprócz ulepszeń rozgrywki DLC zatytułowane "Drowned Past", które dodaje do gry nową ścieżkę fabularną, lokacje, postacie, wrogów i umiejętności co skutkuje dodatkowymi siedmioma godzinami przygody.

Jakie zmiany w grze wprowadza "Edycja Rozszerzona"?

Edycja rozszerzona dodaje całkowicie nowy dodatek zatytułowany "Drowned Past" do podstawowej wersji "SEVEN: The Days Long Gone"

Jakie zmiany w grze wprowadza "Drowned Past"?

"Drowned Past" wprowadza całkowicie nową historię, w której Terial napotyka "Enklawę" oberwaną bandę tajemniczych włóczęgów, którzy odkryli mityczny zatopiony okręt i przeszukają go w celu zdobycia bogactw. Dostaniesz możliwość zwiedzania nowych lokacji, poznania nowych postaci, zdobycia unikalnych broni, wykorzystania nowych umiejętności i masę nowych zadań – wszystko to składa się na ponad siedem godzin dodatkowej zabawy.

Na jakich platformach będzie dostępna Edycja Rozszerzona?

Komputery osobiste i PlayStation 4. Wersja PC będzie dostępna na tych samych platformach dystrybucji cyfrowej co ostatnio – Steam, GoG, Humble Bundle, Green Man Gaming.

Czy "Drowned Past" jest samodzielnym dodatkiem?

Nie, "Drowned Past" wymaga do działania podstawowej wersji gry.

Czy muszę zapłacić za "Drowned Past"?

Nie. Jeżeli posiadasz podstawową wersję gry zostanie ona automatycznie uaktualniona do Edycji Rozszerzonej, która będzie zaweriała "Drowned Past" za darmo.

Czemu rozdajecie dodatek za darmo, czyżby woda sodowa uderzyła wam do głowy?

Robimy to w ramach podziękowania dla naszych graczy, którzy przez cały czas nas wspierali. Mimo tego, że IMGN.PRO i Fool's Theory są dość małymi studiami, chcemy się upewnić, że SEVEN pozostawi w was tylko dobre wspomnienia. Cały czas chcemy wam okazać naszą niekończącą się wdzięczność poprzez wypuszczanie patchy i aktualizacji więc teraz nadszedł czas na zupełnie nową zawartość.

Czy premiera "Enhanced Edition" wpłynie na cenę wersji PC?

W żadnym razie. Rozdajemy "Drowned Past" za darmo, gracze otrzymają go bez żadnych haczyków i klauzul drobnym drukiem. Cena wersji PC pozostaje taka sama, oprócz okazjonalnych promocji pojawiających się od czasu do czau na wszystkich platformach cyfrowej dystrybucji.

Czy będzie istniała możliwość nabycia fizycznej wersji Edycji Rozszerzonej?

Będziesz mógł zakupić płytę na PS4 w wybranych europejskich krajach. Wersja Pudełkowa na PS4 będzie dostępna w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Hiszpanii, Polsce, Czechach, Słowacji i Węgrzech w najbliższym czasie, ale data premiery będzie różniła się w zależności od kraju. Informacje dotyczące miejsca zakupu będą dostępne na naszych portalach społecznościowych.

Gdzie zaczyna się fabuła „Drowned Past”, czy będę musiał ukończyć grę w celu rozpoczęcia dodatku?

Ukończenie gry nie jest wymagane do zagrania w dodatek. Rozpoczęcie nowej przygody jest już możliwe na początku podstawki podczas zadania "Keep It Secret, Keep It Safe.". Artanak poinformuje cię, że coś jest nie tak.

Czy przejście „Drowned Past” sprawi, że reszta gry będzie dla mnie zbyt łatwa (z powodu nowego uzbrojenia lub umiejętności)?

Wszystko zależy od tego jak grasz. Oczywiści zdobędziesz nowe elementy ekwipunku, ale nie będę dużo lepsze od tego co posiadasz.

Czy dodatek będzie działał z moimi obecnymi zapisami?

Tak. Jeżeli posiadasz zapis przed rozpoczęciem akcji „Drowned Past” dojdziesz do niego w sposób naturalny. Jeżeli twoje zapisy są wykonane w momencie, w którym dodatek powinien się rozpocząć Artanak poinformuje cię, że coś jest nie tak.

Czy „Drowned Past”/”Edycja Rozszerzona” dodają nowe osiągnięcia do gry?

Tak w grze pojawi się 5 nowych osiągnięć do zdobycia.

Czy „Drowned Past” wprowadza jakieś poprawki techniczne?

Tak pojawi się wiele poprawek zarówno pod względem technicznym jak i ulepszeniem rozgrywki.

Czy „Drowned Past” zmienia jakoś wymagania sprzętowe?

Nie, wymagania sprzętowe są takie same jak dla podstawowej wersji.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...