Ostatnia okazja na darmowe Seven: Enhanced Edition

1 minuta czytania

Polska gra RPG z domieszką skradanki, czyli "Seven: The Days Long Gone" co prawda nie zawojowała świata, ale ten przyjemny tytuł, dodatkowo w ulepszonej formie Enhanced Edition, można zgarnąć zupełnie za darmo. Czy w tej sytuacji należy wybrzydzać?

seven,seven long days gone

Może dla części z was to dzieło duetu MGN.PRO oraz Fool's Theory wciąż pozostaje nieznane, ale należy pamiętać, że maczali w nim palce byli pracownicy bardziej znanego CD Projekt Red. Trafiamy do Imperium Vetrall, które tylko z nazwy może uchodzić za mocarstwo. Zniszczona Ziemia nie daje z siebie zbyt wiele, przez co ludzkość cofa się w rozwoju do poziomu wieków średnich.

Nasz bohater, imieniem Teriel, nie należy do osiłków, więc o sukcesie będzie decydować odpowiednia obserwacja izometrycznego otoczenia oraz wyczucie odpowiedniego momentu do działania. Zdaje się jednak, że ten moment właśnie nadszedł, bowiem tylko do jutra, do godziny 19:00, będzie można przypisać tej produkt do swojej listy gier zupełnie za darmo.

seven,seven long days gone

Musimy jedynie zdecydować się na newsletter w serwisie Humble Bundle, czyli logowanie, następnie klikamy "Get the Game" i czekamy na kod aktywacyjny przeznaczony na platformę GOG.com. Jeszcze jedno kliknięcie w niego, dzięki czemu "Seven" trafia do naszej biblioteki. Oby więcej takich prezentów!

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...