dziki_lad

Przyjedź na Falkon i zagraj w Mass Effect 3!

2 minuty czytania

Informacja prasowa

Już w czwartek rozpocznie się XII Ogólnoposki Festiwal Fantastyki Falkon 2011!

Zapraszamy do zapoznania się z tabelą programową nadchodzącego Falkonu. Znajdziecie w niej, w przejrzystej formie, wszystkie punkty programu tegorocznej edycji Falkonu. Jednocześnie tabela stanowi erratę do programu – który, jak zapewne nikogo nie dziwi, ciągle ulega drobnym zmianom – i to na niej znajdują się aktualne (na daną chwilę) informacje. Dostępna jest również wersja do pobrania na komórkę i inne urządzenia mobilne z systemem Android poprzez aplikację konwentowicz.pl

Jednak to nie wszystko, na konwencie odbędzie się przedpremierowy pokaz gry Mass Effect 3 i moc konkursów dla fanów epickiej serii science fiction studia BioWare!

konwent, lublin, falkon 2011, mass effect 3, electronic arts, bioware, 10-13 lispotada, plakaty falkonu, blessy, konkursy

Aby umilić fanom czas oczekiwania na premierę jednej z najbardziej pożądanych gier ostatnich lat, firma Electronic Arts Polska oraz organizatorzy lubelskiego konwentu Falkon, wraz z blogiem BioWorld.ea.pl, zapraszają serdecznie na pierwszy w Polsce pokaz najnowszej produkcji studia BioWare! W specjalnie przygotowanej strefie Mass Effect 3 uczestnicy konwentu otrzymają możliwość wzięcia udziału w przedpremierowej prezentacji gry oraz zagrania w kolejny rozdział historii Komandora Sheparda. Na odważnych czekają również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Specjalnym gościem konwentu będzie m.in. pracujący dla studia BioWare Patryk Olejniczak. Nasz utalentowany rodak opowie o swoim wkładzie w tworzenie Mass Effect 3 i zdradzi tajniki powstania fenomenalnych grafik, dzięki którym dołączył do zespołu odpowiedzialnego za jedną z najważniejszych serii gier wideo w historii.

Falkon odbędzie się w Lublinie w dniach od 10 do 13 listopada br. Więcej informacji na temat imprezy znaleźć można pod adresem www.falkon.co oraz www.bioworld.ea.pl.

Premiera Mass Effect 3 odbędzie się 9 marca 2012. Po raz pierwszy w historii serii, nowa odsłona cyklu zadebiutuje jednocześnie na trzech platformach – PC, PS3 oraz Xbox 360, w polskiej wersji językowej.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Wczytywanie...