Gen Con

2 minuty czytania

Na stronie Wizards of the Coast dostępne są już informacje odnoście Gen Con 2010, które odbędą się w dniach 5-8 sierpnia w Indianapolis.

gencon

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla uczestników, a wśród nich nowe Dark Sun Campaign Setting oraz Fantasy Roleplaying Game. Fani karcianek powinni zwrócić uwagę na Castle Ravenloft.

Wracają także Mistrzostwa w D&D, które zostały podzielone na dwie rundy zwane A Hole in the World. Wśród gości prowadzących seminaria i warsztaty nie zabraknie takich gwiazd jak chociażby Rich Baker, R.A Salvatore czy Ed Greenwood. Po więcej informacji zapraszam do rozszerzenia newsa.

W Sagamore Ballroom przygotowano miejsce dla Mistrzów Gry, którzy poprowadzą sesje dla graczy. Nie ogranicza się to wyłącznie do ostatniej edycji, lecz obejmuje swoim zasięgiem wszystkie poprzednie, czyli dla każdego coś miłego.

Sekcja eventów pozostaje póki co pusta, ale udostępniono informacje na temat Mistrzostw D&D. Eliminacje, podobnie jak turniej, zostaną przeprowadzone w dwóch turach. Pierwszy raz wziąć udział będą mogły postacie epickie. Aby pomóc graczom, WotC przygotowało gotowe postacie (na 25 i 30 poziomie doświadczenia), które posłużą za wzór dla bohaterów, którzy zostaną wystawienia na Gen Conie. Można je pobrać stąd. Przypomnę także, iż chcąc korzystać z pełnego Character Buildera musimy być subskrybentami D&D Insider.

Wszelkie seminaria i warsztaty odbędą się w Marriott Indiana Ballroom G. Dowiemy się na nich m.in jak tworzyć potwory, obszary czy własne przygody. Spotkania poprowadzą także Ed Greenwood czy R.A Salvatore, który opowie o życiu Drizzta. Znalazło się także coś dla fanów ilustracji – na Gen Conie pojawi się chociażby Chris Perkins. To oczywiście tylko niektóre spotkania i warsztaty, gdyż trudno wymienić wszystkie. Całą listę, z opisami, znajdziecie tutaj.

O całej reszcie atrakcji możecie poczytać na głównej stronie Gen Conu.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...