droga_szamana_5

Polcon: Goście, gwiazdy, kabarety

1 minuta czytania

Program już zapięty pod szyję, teraz pastwią się nad nim drukarze, a za kilkanaście godzin pojawi się na tej stronie. Zanim jednak to się stanie, ujawniamy jeszcze kilka punktów programu. Po kolei.

Do zaproszonych gości dołączył Andrzej "Generał" Sawicki, postać fandomowiczom znana, stały współpracownik CD Action, gdzie zajmuje się recenzjami gier komputerowych oraz tłumacz. Na swoim rozkładzie ma m. in. Bestera "Człowiek do rozbiórki", Heinleina "Szlak Chwały" i wielu autorów rosyjskich. Poprowadzi spotkania z gośćmi ze Wschodu

Z zupełnie innej, bo kabaretowej beczki pochodzi Władysław Sikora, praktyk, maniak, teoretyk i mistyk kabaretu. Guru zielonogórskich kabaretów, współtwórca przesławnego "Potem" i wielu innych formacji. Prócz spotkania z Sikorą przygotowaliśmy dla Was występ jego najnowszego kabaretu "Adin" w czwartkowy wieczór. Sikora o Adin: "kabaret programowo wstrzemięźliwy. Złożony z doświadczonych artystów kabaretowych – działa od listopada 2007. Bez parcia na ekran i karierę. Za to z ambicjami".

Próby dźwiękowe zakończyły też wczoraj dwie kapele: Batteria i Beta-Band czyli etno i jazz, które wystąpią w nocnym programie klubu konwentowego. A sam klub konwentowy? No cóż, to temat na osobnego wielkiego newsa. Jutro.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...