swiat_dryftu2

Czy TY chcesz zostać Gżdaczem?

1 minuta czytania

Organizatorzy Polconu 2008 poszukują pomocy przy organizacji olbrzymiej imprezy jaką jest konwent.

Jeśli chcecie nam pomóc, nie tylko współtworząc program ale również dbając o sprawny przebieg samego konwentu, jeśli lubicie działać w zespole, jeśli nie boicie się ciężkiej, ale dającej satysfakcję pracy i przede wszystkim, jeśli chcecie móc powiedzieć, że "ten konwent był dobry dzięki Waszej ciężkiej pracy" – zostańcie Gżdaczami. Gżdacz to fan/fanka, która zajmuje się pomaganiem organizatorom: w recepcji, przy wydawaniu akredytacji, sprawdzaniu identyfikatorów, rozwieszaniu plakatów, przygotowaniu sal itp. Nie ma ograniczenia wiekowego, ważne jest natomiast posiadanie zdrowego rozsądku oraz doświadczenia.

Decydując się na tę funkcję bierzecie na siebie sporo odpowiedzialności. Reprezentujecie bowiem organizatorów Polconu. Ale wspierając nas będziecie mieli okazję zobaczyć jak wygląda "od kuchni" tego typu impreza, popracować w miłej, acz zwariowanej atmosferze oraz poznać nowych ludzi. Zielonogórski Klub Fantastyki ma wieloletnie doświadczenie w organizowaniu konwentów, więc na pewno będzie wiele okazji do podpatrzenia niektórych rozwiązań, jak również zdobycia doświadczenia, które przyda się podczas organizowania własnych imprez.

Zazwyczaj Gżdacze mają wyznaczone godziny dyżurowania (od 4 do 8 godzin dziennie w zależności od liczebności Gżdaczy na konwencie). W tym czasie oddają się do dyspozycji organizatorów i zostają rozdysponowani pomiędzy poszczególne bloki programowe oraz Recepcję, Green Room itd.

Praca Gadacza to WOLONTARIAT. Za wykonywaną pomoc nikomu nie płacimy ani nie przyznajemy ulg w akredytacji. Ale każdy Gżdacz otrzyma za darmo od organizatorów specjalną "koszulkę gadacza" oraz weźmie udział w konkursie na "Gżdacza-Wymiatacza" czyli osobę która "w najlepszy sposób zrobiła najwięcej najmniej przy tym narzekając". Poza tym zacnym tytułem zwycięzcy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody – niespodzianki.

Pozdrawiam i zapraszam do współpracy:
Paweł "Vino" Kamiński

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...