droga_szamana_5

Munchkin! Premiera na Polconie!

1 minuta czytania

Znana w świecie firma Q-workshop kończy właśnie prace nad polską wersją językową jednej z najlepszych karcianek niekolekcjonerskich w dziejach świata RPG czyli Munchkina! Gra została stworzona przez Steve'a Jacksona, ilustrowana przez Johna Kovalica, a w Polsce wydana przez Q-workshop i Kuźnię Gier. Wielu z was o niej słyszało... Wielu grało... Ale dopiero teraz, właśnie na Polconie dostaniecie tę grę po polsku!

Munchkin z całą pewnością nie jest poważną grą! To parodia sesji RPG i kpina z samej siebie, ale to właśnie jej główny atut. Zachowując wszystkie walory oryginału, Q-workshop postarał się przyprawić ją polskim klimatem i poczuciem humoru. Wszyscy wydawcy "narodowych" wersji Munchkina podbijali poprzeczkę, dodając karty dostępne tylko w ich wersjach językowych. My polscy wydawcy pokusili się o kilka wyjątkowych kart w wersji polskiej.

- Mamy nadzieje, że docenicie nasze starania. Nie możecie nie spróbować zdobyć z nami 10 poziomu, pokonując potwory, odkrywając skarby i oczywiście wbijając nóż w plecy przeciwnikom – zachwala kultowego Munchkina Przemysław Bobrowski z Q-workshop.

Komentarze

Brak komentarzy! Bądź pierwszy! Podziel się swoimi spostrzeżeniami!

Dodaj komentarz

Wczytywanie...